MobilBridge Momentum: Blockchain Destekli Pazarlama ve Sadakat Platformu
Sevgili okurlarım yine sizlere güzel bir kripto para projesinden bahsedeceğim. Bu projenin ismi başlıkta da belirttiğim gibi MobilBridge Momentum olarak karşımıza çıkıyor. Bu platformun sadece önemli noktalarına yazımda yer vereceğimden dolayı detaylı bilgi almak isteyen kişiler resmi web sitesini ziyaret edebilirler. 


MobilBridge Momentum Nedir? 


Öncelikle bu platform nedir sorusu ile yazıma başlayayım. MobilBridge Momentum devrim niteliğinde bir yapıya sahip bir pazarlama ve sadakat platformu olarak karşımıza çıkıyor. Bu platform dünya üzerinde Blockchain tabanlı aynı zamanda kripto para destekli olarak karşımıza çıkan ilk pazarlama otomasyon platformu olarak göze çarpıyor. Dünya üzerinde ilk kez böyle bir platformun yer alacak olması platforma olan ilginin artacağının önemli bir göstergesi olduğunu söylemek mümkündür. 


Bu platform sayesinde kurumlar hem en iyi müşterilerini hem de destekçilerini kripto tokenler sayesinde ödüllendirme imkanı bulacaktır. Bu da kurumun prestijin de önemli bir artış sağlamasına yardımcı olacaktır. 

Bu platform sayesinde şirketlerin müşteriler ile daha iyi ilişkiler kurması mümkün olacaktır. Peki bu nasıl olacak? İlk önce şirket marka lansmanını kripto  para tabanlı olarak oluşturacak. Daha sonra ise markanın gelişmesi için destek veren kişilere token ile ödül dağıtımı yapılacak ve böylelikle markanın gelişimi mümkün olacaktır. Ayrıca müşteriler ile birebir görüşme sonrasında daha iyi geri dönüşler alınabilecektir. Yani kısaca MobilBridge Monetum platformu sayesinde pazarlama ve sadakat konusunda devrim niteliğinde bir çözüm oluşturulmuş olacaktır. 


Neden MobilBridge Momentum Platformu Tercih Edilmelidir?


MobilBridge Momentum platformunu tercih etmeleri sonucunda önemli avantajlara sahip olacaktır. Öncelik bu platformun en temel mekanizmalarından biri şüphesiz platform için üretimi yapılan MobilBrige Momentum tokenleridir. 

Bu platformu tercih etmenin ilk özelliği geleneksel pazarlama sisteminden farklı ve benzersiz bir şekilde tasarlanmış olmasıdır. Ayrıca ödül tabanlı olması bu platformu diğerlerinden benzersiz kılmaktadır. 

Bir diğer avantaj ise pazarlamacıların satışlarının olumlu yönde olması sonucunda önemli geri bildirimler alacaktır. Tabi bu platformu tercih etmede ki en önemli hususlardan biri de şirketlerin gelişimi için destek veren en iyi müşterilerine ödeme yapmasıdır. Geleneksel yöntemde üçüncü parti kurumlar ile irtibata geçilirken bu platform sayesinde direk şirket ile müşteri arasında iletişim olacak ve böylelikle hem şirket hem de müşteri kazançlı çıkacaktır. Yazımın içinde de bahsettiğim gibi bu platform şirketlerin pazarlama yöntemlerinde önemli değişiklikler ortaya koyacaktır. Bu platform hem çevrim içi hem de çevrim dışı şekilde mobil bir platformdan da yönetilebilecektir. Yine pazarlama analizleri daha ayrıntılı bir şekilde görüntülenecektir. Ayrıca zamanda tasarruf sağlanacak ve kullanıcı deneyimi daha üst seviyede olacaktır. Bu platformun şeffaf ve güvenilir bir yapısını olması bunu da blokchain teknolojisine bağlamak mümkündür. 

MobilBridge Momentum  Yol Haritası


MobilBridge Momentum   ICO ve Token Bilgileri


MobilBridge Momentum tokeni 4 farklı şekilde kullanılacaktır. Bu token platformun önemli bir parçasıdır. Bu token kripto para birimi, ödül ve sadakat tokeni, ağ geçidi tokeni ve ödeme yöntemi olarak kullanılabilecektir. 

  • Token sembolü: MBMT
  • Token standartı: Erc-20
  • Toplam üretilen token sayısı: 1 000 000 000 MBMT
  • ICO'da satışa sunulacak token sayısı: 500 000 000 MBMT
  • 1 MBMT fiyatı: 0.10 EUR
  • ICO tarihi: 26 Mart 2018 tarihinde başlayacak ve hardcap yapılmadığı sürece 4 hafta boyunca devam edecektir. 
  • Softcap: 2 500 000 EUR
  • Harcap: 42 000 000 EUR

Genel anlamda bu platform ileride önemli bir platform haline gelecektir. Ayrıca ICO döneminde yatırım yaparak bu güzel fırsatı kaçırmamış olursunuz. ICO'ya ne kadar erken dahil olursanız bonus alma şansınız o kadar fazla olacaktır.


MobilBridge Momentum İletişim Bilgileri