Kora Network: ICO
Kripto para projelerine her geçen gün yeni bir tanesi daha eklenmiştir. Bakıldığında yeni bir kripto para projesi de bu yazımda sizlere anlatacağım Kora Network olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Bilindiği gibi günümüzde en önemli teknolojilerinden biri Blockchain teknolojisi olarak söylemek mümkündür. Bu teknoloji başta güvenlik olmak üzere pek çok alanda kullanılmaya başlamıştır. Zaten Kora Network gibi projelerde bu teknoloji destekli olarak ortaya koyuluyor. 

Kripto paralara olan ilginin her geçen gün daha fazla artış sağladığı gözleniyor. Hatta birçok kişi kripto paralara önemli yatırımlar yapmaktadır. Tabi ki de bu yatırımlar sırasında dolandırılma gibi istenilmeyen durumların önüne geçmek için blok zincir teknolojisi yani Blockchain teknolojisi uygulanmaktadır. 

Tabi ki de Blockchain teknolojisi kullanılırken bazen hem maliyet hem zaman hem de kullanım zorluluğu gibi çeşitli problemler ortaya çıktığından dolayı tam olarak sisteme dahil olmak mümkün olmuyor. Tam da bu noktada bu sorunların önüne geçmek için Kora Network platformu karşımıza çıkmaktadır. 


Kora Network Nedir?


Kora Network platformu maliyet hususunda çok fazla olan komisyonları ortadan kaldırmak için oluşturulan ve dinamik yapısı ile dikkatleri üzerine çeken bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Bu platform kripto paralara yatırım yapan kişilerin karşılaşmış oldukları güvenlik sorunları ve işlem sırasında alınan çok yüksek miktardaki komisyonları ortadan kaldırmak için oluşturulan bir platformdur. Kora Network  sayesinde kripto paralara yatırım yapmak isteyip ancak maliyetin yüksek olması sebebiyle yatırım yapamayan kişilerinde artık yatırım yapabilmesi için büyük önem arz eden bir proje olarak söyleyebiliriz. 

Kora Network platformunun isminin anlamına bakacak olursak Afrika bölgesinde kutlamalarda kullanılan ve umut vadedici anlamı taşıyan bir müzik aletinden almaktadır. Zaten ismini aldığı çalğı aleti gibi insanlara umut vaat eden bir yapısı yer alıyor. 


Kora Network platformu kripto para dünyasına yeni katılacak ancak nasıl ve nereden katılacağı konusunda fikir sahibi olmak isteyen kişiler için güzel bir platform olarak belirtebiliriz. Tabi ki de sadece yeni başlayanlar için değil aynı zamanda bu konuda deneyimli olan kişiler için hem güvenlik hem maliyet anlamında yararlı olacak bir projedir. 

Kora Network Takımı


Kora Network platformun oluşturulmasında ve yönetilmesinde yer alan takım alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Takımın bu alanda deneyimli ve dinamik bir yapısının olması platformun gelişimi ve sürekliliği için büyük önem teşkil etmektedir. 

İşte Kora Network ekibi ve görevleri şöyledir;


Kora Network Yol Haritası 


Kora Network ICO ve Token Bilgileri


Kora Network platformunda kullanmak için üretilen token Erc-20 standartlarına ve Ethereum tabanlı olarak üretimi yapılmıştır. Bu platformun en önemli parçalarından biri şüphesiz üretilen token olarak karşımıza çıkıyor. 

Token sembolü: KNT
Toplam üretilen token sayısı: 755 007 338 KNT
Satışa sunulacak token sayısı: 339 753 302 KNT
1 KNT fiyatı: 0.10 USD
Kabul edilen para birimi: ETH ve BTC
Hardcap: 24 000 000 USD

Ön satış 5 Mart ile 25 Mart 2018 tarihleri arasında yapılacaktır ve minimum yatırım tutarı 5000 USD olarak belirlenmiştir.
ICO token satışı ise 26 Mart 2018 tarihinde başlayacak ve herhangi bir minimum yatırım tutarı yer almamaktadır. 

Token satışına ABD, Çin ve Güney Kore vatandaşları katılamayacaktır. Sonuç olarak ise Kora Network platformu özellikle kripto para yatırımları sırasında karşılaşılan güvenlik sorunlarına çözüm üretmek anlamında önemli bir platorm olacaktır. Ayrıca yatırım maliyetlerini azaltacak olması da platforma olan ilgiyi artıracaktır. Son olarak ise anlamı gibi platformun kendisi de umut vaat eden ve gelişimi mümkün olan bir yapısı yer alıyor. Sizde bu önemli platformda yer almak için ICO döneminde yatırım yapabilirsiniz. 


Kora Network İletişim BilgileriMy Bountyhive Profile: bountyhive.io/r/icodunyasi