DRK: Yeni Nesil Defi Dex Ve Oyun Platformu

 Merhaba değerli arkadaşlar bugün sizlere önemli bir proje olan DRK platformundan bahsetmek istiyorum. Bilindiği gibi günümüzde Blockchain önemli bir yapıya sahiptir. Blockchain altyapısını kullanarak birçok kategoride projeler ortaya çıkmaktadır. Blockchain alt yapısını günümüzde banka sektöründe de kullanıldığı gözlemlenmektedir. Bu platformlardan biri de DRK platformu olarak karşımıza çıkmaktadır. 


DRK Platformu Nedir ve Nasıl Çalışır?


DRK platformu DRK grup tarafından ortaya çıkarılan merkezi olmayan dijital bir finans platformu olarak karşımıza çıkmaktadır. Blockchain alt yapısını kullanması bu platformun ne denli güvenilir ve hızlı olduğunu kanıtlamaktadır. DRK platformunun ana amacı piyasada yer alan ve merkezi olmayan bir defterdeki tüm bilgileri toplamak ve ödeme süreçlerini ve finansal prosedürleri dönüştürmektir. Bu sayede yapılan işlemler aynı zamanda ödemeler daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli  bir hale gelecektir. 

DRK grup ekibi kısa sürede önemli bir yol kat etmiş ve 3 farklı alanda gelişim göstermişir. Bunlar sırasıyla DRK zinciri, DRK merkezi olmayan çapraz zincir borsasının oluşturulması ve drakenx.io oyun platformunun ortaya koyulması olarak söylenebilir. 


  • DRK Blok Zinciri Nedir?

DRK grup tarafından oluşturulan bu blok zincir ağı sayesinde yapılan işlemler daha hızlı, daha güvenli aynı zamanda basit bir  şekilde yapılabilecektir. Yeni nesil bu blockchain ağı sayesinde özellikle son zamanlarda ortaya çıkarılan Defi projelerinde kripto para ticareti yapan insanlar hızlı işlem yapma ve bu ağ üzerinde Defi projesi ortaya koyma imkanı bulacaktır. DRK blok zinciri üzerinde sadece DRC-99 alt yapısına sahip tokenlerin gönderimi yapılabiliyor. Bu blockchain ağı sayesinde insanlar mali açıdan daha rahat hareket edebilecek aynı zamanda zamandan tasarruf ederek hızlı işlem yapma özgürlüğüne kavuşacaktır. Aşağıdaki resimde DRK blok zinciri ve diğer blok zincir ağlarının karşılaştırmasına göz atabilirsiniz ve bu sayede DRK platformunun bu alanda ne kadar başarılı olduğunu görebilirsiniz. 


  • DRK Değiş Tokuş Platformu Nedir?

DRK grubu yine kripto para ticareti yapan kişilerin değiş- tokuş işlemlerini yapabilmesi için draken.exchange adından merkezi olmayan bir borsa platformu sunmuştur. Burada birçok kripto para alarak diğer kripto paralar ile hızlı ve güvenli bir şekilde değişimini yapabilirsiniz. Bu platform piyasada yer alan benzer platformlara göre çapraz zincir takas sistemi konusunda ön sıralarda kendine yer bulmaktadır. Bu durumda platformun kalitesini ön plana çıkarmaktadır. Akıllı sözleşmeler sayesinde işlemler çok güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Draken DEx platformu diğer benzer platformların aksine sadece bir zincir değil çapraz zincir takas sistemi sunması sayesinde yeni nesil bir yapıya sahip aynı zamanda gelecekte çok kullanışlı bir yapıya sahip olacaktır. Draken Dex platformunun en önemli özelliklerinden biri de kendi tokeninin olmasıdır. Bu token DRD sembolüne sahiptir ve piyasada toplam 200 milyon DRD token yer almaktadır.

  • Drakenx.io Oyun Platformu Nedir ve Nasıl Çalışır?

Oyunlar günümüzde birçok insan tarafından oynanan ve bu hobileri sayesinde kazanç elde ettikleri zamanda oldukça mutlu olmaktadır. Ancak bazı platformlarda şeffaf bir yapı bulunmamakta ve bu platformlar insanların güvenlerini boşa çıkarmaktadır. Ancak Draken grup tarafından oluşturulan Drakenx.io oyun platformu akıllı sözleşmeler aracılığıyla insanlara hizmet sunduğu için şeffaf ve adil bir oyun sunmaktadır. Drakenx.io oyun platformu herkese açık olmasının yanında blockchain alt yapısını kullanmaktadır. Bu platformda birçok oyunu oynamak mümkündür. Oyunları oynamak için bu platforma özgü çıkarılan DRX token kullanılmaktadır. Bu token 100.000.000.000 adet üretilmiştir. Kazananlar DRX token kazanmaktadır. 


Sonuç olarak;

Draken platformu geleceğin önemli platformları arasında yer alacağını söylemek mümkündür. Gerek DRK blok zincir ağı ile gerekse Drakenx oyun platformu ile oldukça önemli bir platform olacaktır. Ayrıca çapraz zincir takas sistemi sayesinde kullanıcıların dikkatini şimdiden çekmiştir. Sizde bu platformun ayrıcalıklarından yararlanmak için aşağıda vereceğim iletişim bağlantılarını kullanabilirsiniz. 


DRK İletişim BilgileriYazar Bilgileri


Bitcointalk Kullanıcı Adı: yns1903
DRK Cüzdanı: 0xB52a3C8Df92538fDE9DAB16b62fB7E18407b90F5
Tron Cüzdanı: TVEz3nQerFaS985dKEpippzcrGc6oKMCz8