Scalpex: Benzersiz Kripto Değişim Platformu
 Merhaba sevgili okurlarım bilindiği gibi kripto paralar günümüzde oldukça rağbet görmektedir. Kripto varlıkların değiş tokuşunu yapmak içinde günden güne birçok borsa açılmaktadır. Kripto paraların alış satışını yaparken insanlar bu platformlardan belli başlı avantajlar beklemektedir. Bunların başında hızlı işlem yapma, güvenilirlik ve düşük komisyon ücretleri yer almaktadır. Bu yazımda sizlere yeni aynı zamanda benzersiz çözümler sunan önemli bir platform olan Scalpex platformundan bahsedeceğim. 

Scalpex Nedir Ve Nasıl Çalışır?

Scalpex borsasının temelleri 2019 yılında başlamıştır.  Bu borsanın benzersiz yapısı sayesinde oldukça ilgi çekici olacağını söylemek mümkündür. Kolay ve hızlı kullanımı sayesinde sizlere önemli özelikler sunacaktır. Alpha sürümü ile karşımıza çıkan Scalpex deneyimli ekibi sayesinde kısa sürede önemli kripto varlık değiş tokuşu platformları arasında ön sıralarda yer alacağı öngörülüyor.

Scalpex platformuna buraya tıklayarak üye olabilirsiniz ve borsada işlem yapmak için support@scalpex.com mail adresine ticaret yapmak istediğinize dair bir mail göndermeniz gerekmektedir. Manuel inceleme sonucunda hesabınız aktif hale gelecektir. 

Scalpex Platformunun Yararları Nelerdir?

Kullanıcılar kullandıkları kripto değiş tokuş platformlarından bazı önemli ve yararlı özellikler beklemektedir. Scalpex bu konuda oldukça iddaalı konumda yer aldığını söyleyebiliriz. Bu borsanın önemli özellikleri nelerdir gelin hep beraber bakalım. 

 • Otomatik Strateji 
İnsanlar borsada kazanç elde etmek için birçok analiz ve teknik kullanmaktadır. Scalpex borsasında ise yer alan algoritma sayesinde kendinize özgü robotunuzu oluşturarak 7 gün 24 saat ticaretinizi yapabilir hem kazanç sağlayabilir hemde en az zarar ile işlem yapabilirsiniz. 

 • Düşük Komisyon Maliyeti
Kripto para platformunda insanlar en az maliyet ile işlem yapmak ister ve Scalpex platformu size düşük işlem ücretleri ile ticaret yapmanıza olanak sağlamaktadır. 

 • Doğrusal Sözleşme
Scalpex kendine özgü P/L sistemi size kolay ticaret olanağı sağlamaktadır.
 • Güvenlik 
Kripto paraların ticaretinin  yapıldığı platformunun güvenilir olması oldukça önem teşkil etmektedir. Scalpex gerek soğuk cüzdanları sayesinde gerekse manuel para çekim özelliği ile size üst düzey güvenlik sağlamakta ve fonlarınızı güvence altına almaktadır.
 • Hızlı UI ve Hızlı Eşleştirme Motoru 
Bilindiği gibi kripto para borsalarında işlemler oldukça hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Saniyeler içinde birçok kripto paranın değeri artmakta ya da azalmaktadır. Bu yüzden de işlem yapılan platformun hızlı bir altyapıya sahip olması gerekiyor. Scalpex piyasa değişimlerini anında size iletir ve yaptığınız işlemleri anında yapmanıza olanak sağlar 

 • Yüksek Kaldıraç Olanağı
Margin ya da başka bir tabirle kaldıraç sistemleri borsalarda insanların en çok kullandığı özellikler yer almaktadır. Bazı borsalarda düşük kaldıraç olanağı olduğu için çok fazla tercih edilmez ancak Scalpex bu konuda önemli bir özelliğe sahiptir ve 100x'e kadar size kaldıraç olanağı sunuyor. 
Scalpex İCO ve Token Bilgileri


Birçok kripto para değiş tokuş platformunun sahip olduğu önemli özelliklerden biride kendi borsa tokenini çıkarmaktır. Scalpex borsasıda bu konuda kullanıcılarına SXE yani Scalpex tokeni piyasaya çıkarmıştır ve Pre-İCO satışı devam etmektedir. 1 SXE token almak için 0.8 USD ödemeniz gerekmektedir. Pre-İCO'ya katılmak için buraya tıklayarak siteye üye olup SXE token alabilirsiniz. SXE token alan kişiler komisyon indirimi, Beta sürümüne erken erişim ve yeni özelliklere erken erişim fırsatı yakalayacaklardır. Ayrıca ilerleyen zamanlarda yer alacak önemli avantajlardan da yararlanma konusunda size avantaj sağlayacaktır. 

 • Token Sembolü: SXE
 • Token Türü: ERC20
 • Toplam Üretilen Token Sayısı: 50,000,000
 • Pre-İCO Bitiş  Tarihi: 12 Eylül 2020 (Saat 23:59 UTC)
 • Genel Satış Tarihi: 13 Eylül 2020 (Saat 00:00 UTC ) - 19 Eylül (Saat 00:00 UTC)
 • 1 SXE Fiyatı: 0.8 USD
 • Kabul Edilen Para Birimleri: ETH, BTC, USDT, USDT.ERC20, USDC
 • Minimum Yatırım: 0.01 BTC,   0.28 ETH,   99.89 USDC,   99.89 USDT,   99.89 USDT.ERC20


Scalpex Yol Haritası 
 Scalpex İletişim Bilgileri

Author of article: