Binance Borsasından Efsane BNB Ödülü


Dünyanın en çok tercih edilen kripto para borsalarından biri olan Binance son zamanlarda hack olayları ile kullanıcılarını bayağı bir tedirgin etmişti. Binance bu olay sonrasında borsa içerisinde belli başlı kısıtlamalar getirerek hack olayının önüne geçmeyi ve kullanıcıların daha fazla mağdur olmamasını amaçlamıştı. Bu kötü olayın ardından Binance bugün TSİ 16.00 itibariyle kullanıcılarına tekrardan alım ve satım işlemlerinin aktif olduğu haberini kullanıcılarına verdi. Ayrıca Binance son zamanlarda borsaya olan güveni tekrar tazelemek amacıyla yeni bir kampanya yani ödül duyurusunu kullanıcıları ile paylaştı.

Binance bu kampanya dahilinde tüm kullanıcılar arasında eşit bir şekilde 50 bin BNB yani 1 milyon 200 bin USD değerinde ödülü paylaştıracak. Bu ödül sayesinde kullanıcıların güvenini tekrar kazanmayı amaçlamaktadır.

Sizde bu ödülden faydalanmak istiyorsanız buraya tıklayarak Binance borsasına üye olabilirsiniz. Ayrıca bu borsa hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizde yer alan Binance Kullanım Rehberi makalesini okuyabilirsiniz.