Greenish: ICO ANALİZMerhaba değerli okurlarım bugün sizlere değişik aynı zamanda ilginç bir ico projesinden bahsedeceğim. Öncelikle projemizin ismi Greenish olarak karşımıza çıkmaktadır. Yazımın devamını okumadan önce daha detaylı bilgiye ulaşmak için Greenish web sitesine gidebilirsiniz.

Greenish Nedir ve Nasıl Çalışır?

Greenish platformu blockchain tabanlı olarak oluşturulmuş bir platform olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu platformu kısaca tanıtmak gerekirse sabit aylık ödeme planı platformu olarak söylemek mümkündür. Bu platformun dünya üzerinde ilk kez ortaya koyulması hem projenin geleceğinin parlak olduğunun hem de ne kadar fazla ilgi çektiğinin önemli bir göstergesidir. 

Greenish platformu sizlere sabit aylık ödenek sunacaktır. Peki bu nasıl olacak sorusuna cevap verelim. Greenish token satışına katılan kişilere aylık belli bir kazanç sunulacaktır. Kişiler aylık bu sabit ödenekten yararlanabilmesi için öncelikle token satışına katılmaları gerekiyor ve token satışı sırasında aldıkları tokenlerin %10 kısmını elinde tutmaları dahilinde yaptıkları yatırımın %2 bölümünü kazanç olarak kazanacaktır ve bu ömür boyu elinde token tutmaları dahilinde devam edecektir. Tabi ki de bu platformun sadece bu yöntem ile size kazanç sağlamıyor aynı zamanda geliştirme aşamasında olan oyun platformu sayesinde de kazanç sağlamak mümkün hale gelecektir. 


Greenish Oyun Platformu Nedir?


Greenish herkese açık olacak şekilde bir oyun platformu geliştirecektir. Kişiler bu platform sayesinde de kazanç sağlama imkanı bulacaktır. Peki bu platform nasıl çalışacak ve içeriği nasıl olacak?

Kişiler bu platformda sadece oyun oynayarak değil aynı zamanda platform içinde hisse alım satımı yaparakta kazanç elde edebilecektir. Bundan dolayı da oyun oynamayı sevemeyen kişilerde bu platformdan gelir elde etmenin keyfini çıkaracaktır. Platform içinde yer alan herhangi bir oyunun bir adet hisse fiyatı ise 1 GREE token olarak belirlenmiştir. 

Grenish platformunda hem aylık ödenek hem de oyun bölümü sayesinde kazanç elde edebileceğinizden bahsetmiştim ve bu iki bölümün birbiri ile bağlantılı olduğunu söylemek gerekiyor. Yazımın daha önceki kısımlarında sizlere aylık sabit ödenek verileceğinden bahsetmiştim ve bu bölümün maddi kaynağını oyun platformundan proje sahiplerinin karşılayacağını söylemek istiyorum.

Şimdi de bu oyun bölümünde hangi oyun çeşitleri olacağından bahsedelim. Proje ekibinin bu alandaki uzman çalışanları birbirinden özel ve güzel oyunları bu platform içinde kullanıcılara sunacaktır. Başta eğitim, spor ve bulmaca olmak üzere birçok oyunu bu platform içerisinde bulmak mümkün hale gelecektir. 

Platform içerisinde ayrıca oyun geliştiricileri de kendi oyunlarını bu platform içerisinde sunma imkanı bulabilecektir. Geliştiriciler platform yönetim ekibine oyun detaylarını sunacak ve ardından ekibin onay vermesi halinde ise oyundan hisse ya da aylık ödenek bölümünden yararlanabilecektir. 

Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum bu platform blockchain altyapısını kullanacağı için oldukça güvenilir ve şeffaf bir yapıya sahip olacaktır. 
Greenish Yol Haritası
Greenish Takımı 


Greenish ICO ve Token Bilgileri Token ayrıntıları;

 • Token Sembolü: GREE
 • Token Platformu: X11
 • Toplam Üretilen Token Sayısı: 500 000 000 GREE
 • Satışa Sunulan Token Sayısı: 200 000 000 GREE
 • ICO Başlama Tarihi: 20 Haziran 2018
 • ICO'da 1 GREE Fiyatı: 0.10 USD
 • Kabul Edilen Para Birimleri: ETH ve BTC
 • Softcap Miktarı: 3 000 000 USD
 • Hardcap Miktarı: 20 000 000 USD
ICO bonus miktarları;
 • İlk 50 milyon GREE token için %30
 • 51 milyon GREE ile 100 milyon GREE için %20
 • 101 milyon GREE ile 140 milyon GREE için %10
 • 141 milyon GREE ile 200 milyon GREE için ise %5 oranında bonus sunulmuştur.
Ayrıca token satışı için Greenish web sitesine üye olan ilk 20 bin kişiye 50 GREE token hediye edilmektedir. Sizde bu önemli, güvenilir ve ilginç projede yerinizi almak için ve daha detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıda vereceğim iletişim bağlantılarını kullanabilirsiniz.

Greenish İletişim Bilgileri