MocktailSwap: Dünyada İlk Kez BSC Yarı-Değiştirilebilir Token (SFT)Merhaba İCO Dünyası okurları yeni platform incelemesi ile sizlerle beraberim. Bugün sizlere Binance Smart Chain ağını kullanan dünyanın ilk yarı değiştirilebilir tokeni olan ERC-1155 standartlı MoctailSwap platformundan bahsedeceğim. Bildiğiniz gibi Binance Smart Chain ağı şu aralar oldukça fazla gelişim göstermiştir. Bundan dolayı MoctailSwap ağ tercihini hem hızlı işlem sunmak hemde düşük işlem ücretlerinden dolayı BSC ağından yana kullanmıştır. Öncelikle SFT ERC 1155 standartı nedir bundan bahsedelim. Birden çok simge türünü yöneten sözleşmeler için standart arabirim olarak karşımıza çıkıyor.


MoctailSwap Nedir?

Moctail token dünyanın ilk yarı değiştirilebilir tokenidir. Moctail Finance, Binance Akıllı Zincir üzerinde çok stratejili getiri optimizasyonunu düşük ücretler / kaymalarla birleştiren bir AMM protokolüdür ve ayrıca maksimum getiri için kasa birleştirme, borç verme ve getiri oluşturma yoluyla birleştirme sağlar. 

MoctailSwap diğer benzer platformlara nazaran daha az ya da hiç kalıcı olmayan varlıkların istikralı bir şekilde konumlandırılmasına olanak sağlar. Ayrıca otomatikleştirilmiş , maksimum düzeyde optimize edilmiş getiri sağlamaktadır. Bu platform merkezi olmayan bir yapıya sahiptir. MoctailSwap tamamen yönetişim tabanlı bir yapısı bulunmaktadır ve bunu platformun tokeni olan MOK token ile sağlayacaktır. 


Moctail Finance Nasıl Çalışır?

Moctail Finance, Binance Smart Chain'de yeni bir Ethereum token standardı ve Mocktail Finance'ta yeni bir dapp türü olarak karşımıza çıkıyor.  ERC-1155 belirteç standart bir akıllı sözleşme jeton neredeyse sınırsız sayıda yöneten yapmak için bir yol sağlar - teknik olarak 2²⁵⁶ her birinin yukarı 2²⁵⁶ kopya ile belirteç türleri yer almaktadır. 

Moctail Finance üzerinde 4 farklı platform yer almaktadır. Bunlar ;

  • Swap (Takas)
  • Likidite
  • Farming(Çiftçilik)
  • Stake Etme

Swap 
Swap, platformunda kullanıcılar bir kripto para birimi ile diğer kripto para birimini değiştirebilecektir. Ayrıca herhangi bir işlem çiftinin havuzuna likidite ekleyen kişiler bir miktar ödül kazanabilecektir. 

Likidite

Likidite, bir varlığın fiyatını etkilemeden başka bir varlığa dönüştürülme kolaylığının bir ölçüsüdür. Basit bir ifadeyle likidite, bir varlığın ne kadar hızlı ve kolay bir şekilde alınıp satılabileceğini ifade eder. Bu platformda da likidite ekleyerek kazanç sağlayabilirsiniz. 

Çiftçilik (Farming)

Verim çiftliği, kriptonuzla daha fazla kripto kazanmanın bir yoludur. Akıllı sözleşmeler adı verilen bilgisayar programlarının sayesinde  fonlarınızı başkalarına borç vermenizi içerir. Böylelikle burada farming yaparak ekstra MOK token kazanabilirsiniz.  

Stake etme

Stake havuzu, blokları doğrulama ve ödül alma şanslarını artırmak için kaynaklarını birleştiren bir grup para sahibidir. Moctail Finance stake havuzu sayesinde pasif gelir elde edebilirsiniz. Moctail Finance Yol Haritası
Moctail Finance Token, Özel Satış ve IFO BilgileriToken İsmi: Moctail

Token Sembolü: MOK

Token Türü: BEP -20

Toplam Arz: Belli değil

Özel Satışta Sunulan Toplam Token Sayısı: 1.500.000

Özel Satışta Satılan Token Sayısı: 869041 MOK 

Özel Satışta 1 MOK Fiyatı: 0.004 BNB 

Kabul Edilen Para Birimleri: BNB ve BUSD

Özel Satışta Toplanan Miktar: 3200.43 BNB ve 99960.37 BUSD

Özel satış 2  turdan oluşmuştur ve şuanda 2 turun bitmesine yazımı yazarken 45 dakika kalmıştır. Özel satışa katılabilmek için web sitesinin üst kısmında yer alan connect wallet ile BEP-20 cüzdanınızı bağlıyorsunuz. Daha sonrasında ise alım yapacağınız miktarı ve para birimini seçerek alımı tamamlayabilirsiniz. Tokenlar alım sonrası hesabınıza geçeçektir. Ayrıca 15 Nisan günü özel satış sonrasında halka açık satış olacaktır ve 1 MOK fiyatı 0.0044 BNB olarak belirlenmiştir. 


Token Dağılımı: 

Moctail Finance İletişim Bilgileri 
Article Author İnfo: