ELLCRYS: İCOMerhaba sevgili İCO severler bugün bu yazımda sizlere yeni bir projeyi anlatmak istiyorum. Projemizin ismi başlıktan da anlaşılacağı gibi ELLCRYS olarak biliniyor. Tabi ki de yazımda çok fazla detay yer almayacağı için resmi web sitelerine ulaşarak proje hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Evet! Şimdide proje ne hakkında oluşturulmuş ona bakalım. Bu proje yazılım ürünleri başta olmak üzere aynı zamanda bu konudaki hizmetleri de oluşturmak için hem bu konudaki birlikte çalışma yapan kişileri hem de evrensel anlamda çalışma yapanları merkezi olmayan kuruluşlar oluşturmak ve yönetmek için kullanılan bir ağ olarak söyleyebiliriz. Proje biraz karmaşık gibi dursa da aslında çok ilgi çekici ve yararlı olduğunu belirtmek istiyorum.

ELLCRYS projesi ortak çalışma yapan ve herhangi bir yerden yazılım üreten kişileri bir araya getirmek için bir Blockchain ağı oluşturmuş ve sunmuştur. Herkesin bir proje oluşturarak bu topluluğa katılma hakkı bulunmaktadır. Ayrıca katkıda bulunma ve duruma göre madeni paralar sayesinde telafi imkanı da yer alıyor. Bu da projenin değerinin artmasında yardımcı olmaktadır.

Bakıldığında ELLCRYS pazarı sayesinde kişiler ya da kuruluşlar oluşturmuş olduğu tüm ürünleri hızlı, güvenilir bir şekilde satma imkanı bulmaktadır. Başta da belirttiğim gibi merkezsiz bir platform olması sayesinde ürün satıcısı onay verdiği anda kişiler ürünleri alabilmektedir. Bu platform da kullanılacak olan para ise proje yönetiminin oluşturmuş olduğu kendi parasıdır.

Ayrıca ELLCRYS birçok özelliği de size aktarmaktadır. Bakıldığında iş kayıtları tutulması, ağ sağlayıcı hizmeti başta olmak üzere ödül sistemi gibi değişik birçok özellik olabilmektedir.

Tabi ki de projenin çok daha değişik içerikleri mevcuttur. Bu detayları web sitesinde ve whitepaper içeriği sayesinde öğrenebilirsiniz. Yazımın en alt kısmında projenin iletişim bilgilerini vereceğim.


ELLCRYS Protokolü Nasıldır?

Projenin işleyişinin anlatıldığı protokol şöyledir:


ELLCRYS Takımı

Projenin oluşturulmasında, yönetilmesinde ve gelişmesinde yer alan takım şöyledir:

ELLCRYS İCO ve Token Bilgileri


ELLCRYS  projesi token satışı şu anda PRE-İCO yani ön satış dönemindedir. Ön satış 1 Şubat ve 1 Mart 2018 tarihleri arasında yapılacaktır.

İCO tarihi ise 30 Mart ile 30 Nisan arasında gerçekleşecektir. Üretilen token ERC-20 standartına uygun olarak bilinirken sembolü ise ELL'dir. Ön satış döneminde 1 ELL = 0.08 USD değerine sahiptir.

Token satışında sadece ETH ve BTC kabul edilmektedir. Ayrıca yatırımcılara hem ön satış hem de genel satış döneminde değişik oranlarda bonus sunulmaktadır.

Sonuç olarak bu proje oldukça ilgi çekicidir. Dilerseniz sizde yatırım yaparak projede yerinizi ayırtabilirsiniz.


ELLCRYS İletişim Bilgileri

Website: https://ellcrys.co/
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2603585
Whitepaper: https://storage.googleapis.com/ellcrys-docs/Ellcrys-Whitepaper.pdf
Telegram: https://t.me/ellcryshq
Twitter: https://twitter.com/ellcryshq
Facebook: https://www.facebook.com/EllcrysHQ
My ETH Address: 0x480464712A7ca409480c01c463e5838314275b72