Dimensions Network


Kripto para dünyası içerisinde birçok proje kendine yer bulmuş ve bulmaya devam etmektedir. Ben bu yazımda sizlere yeni bir kripto para projesini tanıtmak istiyorum. Projemizin ismi Dimensions Network olarak karşımıza çıkmaktadır. Detaylara geçmeden önce resmi web sitesine (https://dimensions.network ) giderek bu konuda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Bu proje kapsamında daha yeni kripto para alışveriş yani ticaret ortamları oluşturulacaktır. Bu durum sonucunda kripto para dünyasında daha iyi gelişmeler olurken kripto para dünyasına yeni bir boyut katacaktır. Ayrıca Dimensions Network projesi çok güzel bir hizmeti de size sunmaktadır. Bu projenin bir parçası yani üyesi olan bireyler projenin tokeni olan StrikeCoin sayesinde platform içerinde yer alan belli bir kara sahip olacaktır. Bu tokene sahip bireyler projenin gelişmesinde bulunurken aynı zamanda yapılan işlem ücretlerinin de % 15'lik kısmınında sahibi olmaya hak kazanacaktır.

Dimensions Network Teknolojisi ve Özellikleri Nelerdir?


Bu projenin gelişim aşaması 3 farklı çeşit şekilde uygulanması amaçlanmaktadır. İlk gelişim aşaması kripto türevi için bir ortam yani platform hazırlamak olurken aynı zamanda gelir elde edilmesi amaçlanıyor.

Projenin ikinci gelişim evresinde ise oluşturulan özgün platformu daha şeffaf bir hale getirmek ve güvenlik düzeyini artırmak için merkezsiz ağlar kullanılacaktır. Üçüncü aşama yani son aşamada ise proje yönetiminin gerçek zamanla paralel olarak  işlem için kullanılacak para birimini sunmayı amaçlamaktadır.
Projenin finanse işlemlerini yürütmek için ise oluşturulmuş olan Strikecoin (STC) tokenleri sahiplerine dağıtılacaktır. Daha sonra ise oluşturulan ticaret platformu içerisinde yapılan işlem hacim ve ücretlerine göre elde edilen karların % 15'lik kısmı kullanıcılara hediye niteliğinde takdim edilecektir.
Proje geliştirme ekibi yakın zamanda bitecek olan İCO sonrasında 3 haftalık bir zaman dilimi ardından başta Binance ve Etherdelta gibi borsalar olmak üzere bunlara ek olarak Bittrex ve Liqui borsalarında STC tokenin işlem görmesini hedeflemektedir.

Dimensions Network projesi içerinde yapılacak olan ödül sistemi sayesinde projenin daha fazla konuşulacağı ve popüler olacağı tahmin edilmektedir. Proje tanıtımın yapıldığı evraklar incelendiğinde önümüzdeki 2-3 yıl içerisinde 11 Milyon USD'ye yakın ödüllendirme olacağı öngörülüyor. Önümüzdeki 5 yıl için ise bu miktarın kat kat artacağı düşünülüyor. Ayrıca önümüzdeki 1 yıl içinde ise toplam market hacmi 100 Milyon USD üzerinde olacağı konusunda varsayımlar bulunmaktadır.

Kripto para dünyasında buluna kişiler için özellikle de kripto para dünyasında çok fazla yer alan bu platformlara yeni bir tanesinin eklenmesi pek mantıklı olmasa da proje içeriğinin özgün olması ve hedeflerinin yanında özelliklerinin de değişik olması bu mantıksızlığı ortadan kaldırmaya yetiyor.
Zaten proje kapsamında oluşturulacak olan platform yalnızca merkezi olmayan ticaret çözümlerine yönelik hedefler bulunmaktadır. Ayrıca şunu da söylemem gerekiyor bu platform bu sene sonunda tam anlamıyla piyasa da yer almaya başlayacaktır.

Projenin komisyon programı özellikle yeni oluşturulan STC kripto varlığının popürlerliğinin arttırılmasında yarar sağlayacaktır.

Dimensions Network Proje Takımı


Dimension Network projesinde yer alan takım şöyledir:
Dimensions Network Yol HaritasıDimensions Network İCO ve Token BilgileriİCO tarihi 24 Ocak 2018 tarihinde başlamış ve 24 Şubat 2018 06.00 ( UTC ) tarihinde sona erecektir.

Proje için üretilen token ismi StrikeCoin olarak bilinirken sembolü ise STC olarak belirlenmiştir.

Toplam üretilen token miktarı 240 milyon STC olarak karşımıza çıkmaktadır. Token dağılımı ise şöyledir:

1 ETH için alınabilecek token miktarı 2400 STC olarak belirlenmiştir. Token alımı için sadece ETH kabul edilmektedir. Minimum yatırım ise 0.001 ETH olarak belirlenmiştir. Yönetmelik gereği ise ABD vatandaşlarına satış yapılmamaktadır.

Sonuç olarak sizde bu projeye katılım sağlayarak geleceği parlak olan bu projede yerinizi alabilirsiniz.

Dimensions Network İletişim Bilgileri