Altair VR: Yeni Nesil Sanal Ansiklopedi

Sevgili okurlarım bu yazımda sizlere önemli bir proje olan Altair VR projesinden bahsedeceğim. Yazımda bu projenin sadece önemli kısımlarını sizlere aktarmaya çalışacağım. Eğer projeyi daha detaylı bir şekilde incelemek istiyorsanız https://altairvr.io/  bu adres sayesinde resmi Altair VR web sitesine erişim sağlayabilirsiniz.

Altair VR Nedir?

Öncelikle yazıma Altair VR nedir ve içeriği nasıldır konusunda bilgi vererek başlamak istiyorum. Altair VR platformu insanlara sunulan yeni bir VR ansiklopedisi olarak söylemek mümkündür. Bu projenin kullanıcıları dünyayı daha kolay bir şekilde keşfetme imkanı bulacaktır. Altair VR platformunun kullanıcıları dilerlerse VR deneyimlerini oluşturabilecek ve topluluk bireylerine dağıtabilecektir. Oluşturulan platform he ekonomik yapısı hem kolay kullanımı ile dikkatleri üzerine çekmektedir.Platform hakkında biraz daha detaya yer vermek gerekirse Altair VR platformu topluluklar tarafından yönetilirken aynı zamanda platform Blockchain tabanlı olarak kullanıma sunulacaktır. Buda kullanıcıların ve platformun güvenliğini üst düzeye çıkaracaktır. Ayrıca şunu da belirtmek gerekirse oluşturulan platform merkezsiz bir şekilde kullanıma sunulacaktır.

Bu platformda içerikler insanlar tarafından eklenecek ve finans kısmı ise inşa güven fonu tarafından sağlanacaktır. İnsanlar bu platform sayesinde birçok bilgiyi kolaylıkla alabilecektir. Ayrıca bu sanal ansiklopediye kişiler VR cihazları tarafından erişim sağlayabilecektir.

Proje yönetimi bu alanda oldukça deneyimli ve özellikle Rusya ülkesinde büyük işler yapmıştır. Yani ek eğitim konusunda uzman bir ekip tarafından bu proje hayata geçirilecektir. Kullanıcıların içerikleri platforma oylama süreci sayesinde eklenecektir. Sadece astronomi gibi bir alanda değil aynı zamanda fizik, kimya ve daha birçok alanda içerikler bu platformda kendine yer bulacaktır.

Altair VR Platformunun Avantajları Nelerdir?

Altarir VR platformu birçok avantajı kullanıcılara sunacaktır. İnsanlar bu platform sayesinde yeni bilgileri daha hızlı bir şekilde erişim sağladıktan sonra öğrenme imkanı bulacaktır.

Yine platformun en önemli avantajlarından biri okul müfredatına uygun şekilde oluşturulacak birçok eğitim içerinin yer alması olarak söyleyebiliriz. Sanal dünya turları bu platform sayesinde daha güzel hale gelecektir. Altair VR platformu kullanıcılara oyun içeriği gibi eğlenceli eğitim rehberleri sunacaktır. Ayrıca benzer etiketlere sahip içeriklere platformun kullanım kolaylığı sayesinde erişim sağlanabilecektir.Altair VR Takımı

Altair VR Token ve ICO Bilgileri

Altair VR projesi için proje kendi tokenini üretmiştir. Alrair VR tokeni Erc-20 standartlarına uygun şekilde üretimi yapılmıştır. Token sembolü ise ALT olarak belirlenmiştir.

ALT tokeni projenin en önemli parçaları arasında yer almaktadır. ALT token birçok işlemde kullanılacaktır. Bu kullanım alanları ise  uygulamalara erişim, dahili ödeme aracı, yeni içerik oluşturma, oylama sistemine erişim ve çevrim dışı bayilik sahibi olma gibi durumlarda ALT token kullanılacaktır.

Toplam üretilen token sayısı: 1.000.000.000 ALT
 Satışa sunulacak token sayısı: 500.000.000 ALT
Kabul edilen para birimi: ETH
1 ETH= 10.000 ALT
Minimum yatırım tutarı: 0.05 ETH
Softcap sınırı: 500 ETH
Hardcap sınırı: 100.000 ETH

Pre-ITO, 26 Şubat 2018 tarihinde başlayacak ve 11 Mart 2018 tarihinde sona erecektir. Bu satış aşamasında token alan kişilere %25 bonus token verilecektir.

ITO,  16 Nisan 2018 tarihinde başlayacak ve 31 Mayıs 2018 tarihinde sona erecektir. Bu satış döneminin ilk gününde %15 bonus, ilk haftasında %10 bonus, ikinci haftasında %7 bonus, üçüncü haftasında  %5 bonus token verilecektir. Üçüncü hafta sonrasındaki alımlarda ise herhangi bir bonus token alıcılarına verilmeyecektir.

Token dağılımı:

Sonuç olarak projenin geleceği parlak olduğundan dolayı token satışlarına katılmanızı öneririm. Ayrıca ön satışa katılarak %25 oranında bonus token sahibi olabilirsiniz.

Altair VR İletişim Bilgileri

Website: https://altairvr.io/
Whitepaper: https://altair.fm/ico/whitepaper_altairvr_en.pdf
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2468761.0
Twitter: https://twitter.com/altair_vr
Telegram: https://t.me/altairvr
Facebook: https://www.facebook.com/altairvrico/
Medium: https://medium.com/@AltairVR

My Bitcointalk Profile (yns1903): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1381435