CRYPTERIUM


Günümüzde mobil ödeme işlemleri çok tercih edilen bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Baktığımızda bu konuda yeni bir proje ortaya çıkmıştır. Crypterıum mobil ödeme konusunda sizlere bir uygulama sayesinde yardımcı olmaktadır.
Ayrıca hızlı ve güvenilir bir şekilde kripto para işleminizi yapabiliyorsunuz. Özellikle son yıllarda çok fazla artış olan kripto para sektörü sayesinde bu işlemler size çok fazla ihtiyaç olacaktır. Ayrıca proje dahilinde düşük maliyetler dahilinde bu işlemleri yapabiliyorsunuz.

Bu projenin yani Crypterıum projesi dünya piyasasında yer alan önemli ve güvenilir banka kartları ile çalışma yapmaktadır. Ayrıca projenin geleceğe dönük birçok çalışması da yer alıyor. Peki bunlar nedir? Gelin hep beraber bakalım.

Projenin yönetim ekibi yakın zamanda kendi projelerinin iş hayatında kullanılmasını amaçlıyor. Tabi bunun için hem firmaların hem de müşterilerin destek vermesi gerekiyor. Firmanın diğer güzel projeleri ve proje ekibi gibi önemli konularda bilgi almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


İCO Bilgileri
İco bilgilerine bakıldığında 31 ekim 2017 zamanında başladığını görmek mümkündür. Bitiş tarihi ise şu anlık 13 Ocak 2018 olarak biliniyor.
Satış için kullanılan tokenler ETH tabanlı olarak üretimi yapılmıştır. Bu önemli proje de yer alarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca proje içinde yer alan önemli fırsatlardan da yararlanabilirsiniz.
Şu anda toplanan yatırım miktarı 31 milyar USD sınırını geçmiştir. Büyük projede yer almak için aşağıda vereceğim bağlantıları kullanabilirsiniz.