Stellerro: Blockchain Merkezli Son Moda Banka Platformu


Blockchain özellikle günümüzde birçok alanda kullanılan önemli teknolojilerden birisi olarak
karşımıza çıkmaktadır. Blockchain teknolojisinin kullanımı günlük hayatta insanların işlerini oldukça kolaylaştırdığını söylemek mümkündür. Bu teknolojinin kullanıldığı kategoriler arasında bankacılık alanınında olduğunu söyleyebiliriz. Bilindiği gibi günümüzde gerçek paraların kullanımı oldukça yaygın olsa da son yılların popüler paraları kripto paralar olarak karşımıza çıkıyor. Kripto paralarda yine gerçek paralar gibi yatırım aracı olarak görülüyor. Tabi ki de kripto paraları güvenli bir şekilde yatırım için kullanmak için öncelikle buna uygun bir platform bulmak gerekiyor. Bende bugün sizlere bu konuda yeni bir proje olan ve yakın zamanda hayata geçecek yeni nesil aynı zamanda Blockchain merkezli olan bir platform olan Stellerro banka platformundan bahsedeceğim.Stellerro Platformu Nedir ve Nasıl Çalışır?


Stellerro Blockchain tabanlı olarak geliştirilmiş yeni nesil bir banka ekosistemi olarak karşımıza çıkıyor. Bilindiği gibi dijital paralar başka bir deyişle kripto paralar günümüzde popülerliğini korumaktadır. İnsanların da kripto paralarını yatırım yapmak için kullanabileceği şekilde tasarlanacak olan Stellero platformu ile güzel kazançlar elde edebileceğini söylemek mümkündür. Basit ve kullanışlı bir platform olan Stellero platformu İsrail merkezli bir projedir.

Son yılların popüler konusu dijital varlıkların yatırım konusunda farklı bir bakış açışı ile bu konuda öncülük etmeyi planlayan Stellero platformu aynı zamanda bu konuda da lider konumda olmayı hedeflemektedir. Güvenlik konusunda gerekli girişimler yapılacağı gibi yasal alanlarda da gerekli işlemlerin kaliteli ve hızlı bir şekilde yapılacağını söylemek mümkündür.

Peki bu platformu kimler kullanabilir? Bu platformu gerekli güvenlik denetimlerinden geçmiş tün birey ve kurumların kullanabileceğini söyleyebiliriz. Bu platformu kullanmak için KYC ve AML işlemini başarıyla geçmek gerekiyor. Ayrıca platformun güvenliği ve kaliteli olması için birçok önemli teknolojinin platforma entegre edildiği de gözleniyor.


Stellerro platformunun daha iyi bir şekilde bireylere hizmet vermesi ve popüler hale gelmesi için önemli finansal kurumlar ile ve güçlü yatırımcılar ile anlaşmalar yapılacağı ve böylelikle güçlü aynı zamanda saygın bir finansal dağıtım platformunun ortaya çıkacağını söylemek mümkündür.  Platformun gelecekte oldukça popüler olacağı gözleniyor ve bunun nedenine bakacak olursa proje takımı bu alanda uzman kişilerden ve oldukça profesyonel aynı zamanda tecrübeli kişilerden oluştuğu gözleniyor bu yüzden de bu platformun oldukça iyi bir platform olacağınını söylemek mümkün hale gelmektedir.


Stellerro Takım


Stellerro Yol Haritası 


Stellero ICO ve Token Bilgileri  • Token Sembolü: STRO
  • Token Platformu: ERC 1400
  • Özel Satış Tarihi: 2 Haziran ile 17 Haziran arası (Sona erdi)
  • Ana Satış: 17 Haziran ile 15 Ağustos arası
  • Toplam Token Sayısı: 8.000.000 STRO
  • 1 Token Fiyatı: 0.86 EUR
  • Softcap: 500.000 EUR
  • Hardcap: 5.000.000 EUR
  • Kabul Edilen Para Birimleri: EUR, BTC, USD, ETH
Stellero projesine nasıl yatırım yaparım sorusuna cevap verecek olursak öncelikle minimum yatırım miktarının 500 EUR olduğunu ve en fazla ise 100.000 EUR yatırım yapabileceğinizi bilmeniz gerekiyor. Daha fazla yatırım yapmak için proje takımı ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. STRO token alabilmek için Whitelist ( beyaz listeye) kayıt olmanız ve KYC işlemini tamamlamanız lazımdır. 
Sonuç olarak bu güvenilir platformda yerinizi almak için token satışına katılabilirsiniz. Ayrıca proje hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için aşağıda verilen iletişim kanallarını tercih edebilirsiniz. 
Sizde hemen bu projeye katılın ve bu platformda erkenden yerinizi alın.

Stellerro İletişim Bilgileri
Author of article: