Bcnex: Blockchain Merkezli Modern Kripto Para Değişim PlatformuGünümüzde kripto paralara olan ilgi her geçen gün daha fazla artığı görmek mümkündür. İnsanların kripto paralara bu kadar ilgi göstermesi sonucu alım, satım ve değişim yapacakları birçok borsasının da piyasa çıktığını söylemek gerekiyor. Tabi ki bu kadar borsanın olması iyi bir durum gibi görünse de bazı borsalarda güvenlik başta olmak üzere kişilerin birçok sorun ile karşı karşıya kaldığını söylemek lazımdır. Bu yüzden kripto paraların alım ve satımın yapıldığı kripto para borsalarını seçerken çok dikkatli olmak gerekiyor.


Bugün sizlere bu yazımda geleceğin önemli borsalara içinde olacağını düşündüğüm önemli ve ilgi çekici bir kripto para değişim platformu olan BCNEX ekosisteminden bahsedeceğim. BCNEX platformu gerek güvenlik bakımından gerekse kolay kullanımı ve şık diyaznı ile kripto para severlerin istediği türden bir kripto para borsası olduğunu söylemek gerekiyor. Yüksek ve gelişmiş teknolojiden yararlanılarak ortaya çıkarılan bu platform sayesinde günlük kripto alım ve satım işlemlerinin daha kolay bir hale geleceğini söyleyebiliriz. 


BCNEX Ekosistemi Nedir ve Nasıl Çalışır?


Bcnex platformunun gelişmiş özellikleri mevcuttur. Peki bu özellikler nelerdir gelin hep beraber inceleyelim.

  • Yüksek İşlem Hızı
Bcnex platformunu gelişmiş alt yapısı sayesinde kripto alım, satım ve değişim işlemi başta olmak üzere birçok işlemi çok kolay ve hızlı bir şekilde yapmak mümkün olacaktır. Bcnex takımı platformun yüksek işlem hızına sahip olması için BCOMS isimli bir teknolojiyi platforma entegre edecektir. Bu sayede veri bütünlüğü sağlanırken aynı zamanda diğer işlemlerin de hızlı biçimde yapılacaktır.

  • Üst Düzey Veri güvenliği 
Bilindiği gibi veri güvenliği ve borsa güvenlik yapısı bir borsanın tercih edilmesinde dikkat çeken en önemli özelliklerden biridir. Bu yüzden Bcnex borsası hem veri güvenliğini hem de platformun güvenliğini en iyi şekilde sağlamak için birçok güvenlik önlemi aldığını söylemek gerekiyor. Özellikle Google altyapısana sahip 2FA doğrulama sistemi ile güçlendirilen platform ayrıca hesabınızda olan olağan dışı davranışları da size bildirdiğini gözleniyor. Birçok kripto para borsasının başına gelen can sıkıcı olaylardan biri olan DDOS saldırılarına karşı da modern teknolojik güvenlik önlemleri alındığını söylemek mümkündür.

  • Kolay, Kullanışlı ve Modern Platform Yapısı
Borsaların karışık yapısı kripto para severlerin istemediği bir durumdur. Bcnex bu sorunu çözmek için modern, kolay ve kullanışlı platform yapısı ile kullanıcıların beğenisini kazanırken aynı zamanda kullanıcıların tüm işlemleri kolayca yapmasını sağlayacaktır. 

  • Soğuk Depo İle Paranız Güvende
Son zamanlarda olan kripto para borsalarında ki hack olayları sonrası insanların kripto para borsalarına olan ilgileri bir nebzede olsa azaldığı gözlenmiştir. Bazen kripto para borsalarında kullanıcıların gerek günlük yaşamda kullandıkları paralar gerekse kripto paralarının hesaplarından çalındığı haberleri sosyal medyada ve haber kanallarında okumak mümkün. Bu tür bir durumla karşılaşmamak için Bcnex platformu sizin tüm paralarını soğuk depo sayesinde güvenli bir şekilde saklamaktadır. Buda Bcnex platformuna olan ilgiyi artırıyor. 


Bcnex TakımıBcnex Yol Haritası


Bcnex Ico ve Token Detayları


Bcnex  platformunda birçok kripto parayı alım, satım ve değişim yapılacağını söylemek gerekiyor. BCNEX platformunda kullanıcılacak token ise BCNX sembolü ile karşımıza çıkıyor. ERC223 altyapısana sahip olan bu token sahip oldukça güvenli bir yapıya sahiptir. Bu tokeni gerek alım gerek satım işleminde kullanabilirsiniz. Ayrıca Bcnex borsasında daha az işlem ücreti ödemek için bu  tokeni almak gerekiyor. Çünkü BCNX tokeni üzerinden alınan işlem ücretinde %75 değerine kadar indirim hakkı elde edilebiliyor.

Token Adı: BCNX
Token Platformu: ERC223
Toplam Token Sayısı:  200.000.000 BCNX
Softcap: 2.000.000 USD
Hardcap: 30.000.000 USD
Token Satış Fiyatı: 0.15 - 0.45 USD
Kabul Edilen Para Birimleri: ETH, BTC, BCN, USDT

Sonuç olarak Bcnex platformu sizlerin gereksinimlerini karşılayacak yapısı ile önemli bir platform olacağını ve bu yıl içinde ortaya koyulan önemli projelerden biri olacağını söylemek gerekiyor. Geleceği parlak bu platforma yatırım yaparak sizde önemli kazançlar elde etmek için yerinizi alabilirsiniz. Projenin ICO'suna katılmak ve hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için aşağıda vereceğim iletişim seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 


Bcnex İletişim Bilgileri