Ferrum Network: Blockchain Merkezli Finans Platformu Blockchain teknoloji günümüzde birçok alanda etkin bir şekilde kullanılan önemli bir teknoloji olarak karşımıza çıkıyor. Blockchain teknolojinin kullanıldığı kategorilerden biri de finans alanı olarak biliniyor. Bugün sizlere finans uygulamaları ağı platformu olan Ferrum Network projesinden bahsedeceğim. Yazımın detaylarına geçmeden önce Ferrum Network hakkında daha fazla bilgi almak için Ferrum Network web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Ferrum Network Nedir ve Nasıl Çalışır?


Ferrum Network kısaca blok zinciri ayırt etmeksizin tüm kripto para birimlerini alım, satım ve değişim anlamında işlemler yapabileceği bir  borsa olarak karşımıza çıkacaktır. Blockchain alt yapısını kullanan bu borsada en az maliyetle aynı zamanda hızlı bir şekilde işlem yapılması mümkün hale gelecektir. Ferrum Network hem az maliyet hem de hızlı yapısı sayesinde dünya üzerinde birçok borsadan  popüler hale geleceğini öngörebiliriz. Çünkü birçok borsada hızlı olmasına karşın işlem maliyeti yüksek olabiliyor ya da tam tersi işlem maliyeti az olsa da hızlı işlem yapmak pek mümkün olmuyor. Kısacası Ferrum Network kullanıcılar için önemli bir alternatif borsa olacağı kesin gözüyle bakılıyor.

Ferrum DEX Nedir?


Ferrum Network platformu içerisinde kullanıcılar için Ferrum DEX isminde bir adet merkezi olmayan aynı zamanda gelişmiş teknoloji ile hem yüksek hacimli hem de alım, satım işlemlerinin yapıldığı bir borsa oluşturulacaktır. Hızlı işlem özelliğinin yanında kolay kullanım arayüzü ile aynı zamanda maliyeti düşük işlem ücreti ile kullanıcılara önemli bir platform sunulacaktır.

Ferrum Network Özellikleri Nelerdir?


 • Ferrum Network platformunda işlem ücreti 1 sente gibi ucuz bir maliyete sahip olacak aynı zamanda alım ve satım işlemleri 1 milisaniye gibi kısa bir sürece gerçekleşecektir.
 • Bu platformda çapraz zincirlerin birlikte çalışma özelliği olacağından dolayı neredeyse tüm blok zincirlerine bağlanabilmek mümkün hale gelecektir.
 • Platformda tamamen gerçek kullanıcılar, gerçek ürünler aynı zamanda kanıtlanmış iş uygulamaları yer alacaktır.
 • Platformda çalışacak olan gelişmiş finans uygulaması sayesinde alım, satım ve değişim işlemleri kolayca yapılabilecektir.

Ferrum Network Yol Haritası


Ferrum Takımı


Ferrum ICO ve Token Bilgileri


 • Token Sembolü: FRM
 • Token Türü: ERC20
 • Toplam Üretilen Token Sayısı: 312,500,000
 • Özel Satış Tarihi: Mayıs 2019 (tamamlandı)
 • Genel Satış Tarihi: 1 Ağustos 2019'da başlayacak.
 • 1 FRM Fiyatı: 0.016 USD
 • Kabul Edilen Para Birimleri: ETH, BTC, GUSD, USDT

Ferrum Network ICO'suna katılmak için KYC işlemini tamamlamak ve whiteliste kayıt olmanız gerekmektedir. Sizde bu önemli projede yer almak için gerekli işlemleri yapabilirsiniz. Ferrum Network proje fikri olarak oldukça ilgi çekici ve geleceği bir proje olarak söyleyebiliriz. Proje hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki iletişim kanallarını ziyaret edebilirsiniz.

Ferrum Network İletişim Bilgileri

Author of article:
 •  Bitcointalk Username: yns1903