Taylor: Akıllı Kripto Ticaret Asistan Platformu
Merhaba değerli okurlarım bu yazımda oldukça ilginç aynı zamanda önemli bir proje olan Taylor platformundan bahsedeceğim. Aslında Taylor platformundan bahsetmeden önce biraz kripto para dünyasından bahsedeyim. Bilindiği gibi kripto para dünyası son yıllarda oldukça popüler bir yapıya sahip olmayı başarmıştır. Bunun sebebine göz atacak olursak insanların kripto para dünyasında çeşitli kripto paraları alarak ve satarak yani ticaretini yaparak güzel kazançlar elde etmeye başlamıştır. Bundan dolayı da kripto para dünyasında yer alan kitlenin sayısı da her geçen gün artış sağlamıştır.

Bilindiği gibi kripto para dünyasında ticaret yaparken kazanç elde edebilmek için analiz yapmak büyük önem arz ediyor. Hatta yüzlerce kripto parayı analiz etmek ve takip etmek bir hayli zordur. Peki sizin yerinize bu işlemleri yapan bir asistanınız olduğunda nasıl olacağını hiç düşündünüz mü? Tabi ki de bir asistan olsa ve bu araştırmaları sizin için yapsa oldukça güzel bir durum ortaya çıkar. Tam da bu konuda yararlı olacak bir platform olan Taylor platformundan bu yazımda sizlere detaylı bir şekilde anlatacağım.


Taylor Nedir ve Nasıl Çalışır?


Taylor platformu kripto para dünyasında ticaret yaparken size asistanlık yapacak bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Taylor uygulaması sayesinde insanlar ticaret yaparken kazanç elde etme olasılıkları da oldukça yüksek seviyelere çıkacaktır.


Peki Taylor uygulaması nasıl çalışır? Taylor kripto para dünyasında yer alan kripto paraları detaylı bir şekilde inceleyerek kullanıcılara potansiyeli yüksek olan yatırım fırsatlarını bildirmektedir. Daha sonrasında ise kullanıcı eğer yatırım yapmak istiyorsa yapması gereken sadece yatırım tutarını girmek ve kar beklentisini belirlemektir. Tabi ki de her zaman yatırım sonucunda kar elde etmek mümkün olmadığından dolayı Taylor uygulaması bunu da düşünerek sizlere kar oranınızı korumak için stop-loss seçeneğini de seçebiliyorsunuz. Bundan dolayı da kar elde ederken aynı zamanda kayıp olasılığı da ortadan kalkmaktadır.

Eğer kar beklentisi olduğu taktirde ise size yine özet bir bildirim gönderimi olacaktır. Taylor uygulaması tabi ki de kullanıma sunulduktan sonra ilk zamanlar sadece %1 ile %3 arasında bir kar programı dahilinde çalışacaktır. İleri zamanlarda ise bu oranların artış sağlaması öngörülüyor. Taylor ayrıca mobil uygulaması mevcut olduğundan dolayı hem kolay hem de şeffaf bir yapısı yer alıyor. Taylor platformu ayrıca kullanıcılarına ilk zamanlar test etme olanağı sunmak için ücretsiz hizmet verecektir.


Taylor Takımı


Taylor Yol Haritası


Taylor ICO ve Token Bilgileri


Taylor platformunu finanse etmek için ICO düzenlenmiştir. Başarılı bir ön satış dönemi geçiren Taylor şu anda ise ICO döneminde token satışı yapmaktadır. Token satışına http://smarttaylor.io/tokensale bu adres sayesinde katılabilirsiniz.

Taylor ICO ve token ayrıntıları;

 • Token sembolü: TAY
 • Token tipi: Erc-20
 • Toplam üretilen token sayısı: 10 000 000 TAY
 • Toplam satışa sunulan token sayısı: 7 600 000 TAY
 • ICO'da satışa sunulan token sayısı: 6,535,424 TAY
 • ICO 21 Şubat 2018 tarihinde başlamış ve 22 Mart 2018 tarihinde sona erecektir. 
 • Kabul edilen para birimi: ETH
 • Minimum yatırım: 0.01 ETH
 • Maksimum yatırım: 50 ETH
 • Softcap: 500 ETH ( zaten ulaşıldı)
 • 1 TAY token fiyatı 4 haftada farklı fiyatlar ile satışa sunulmuştur.
Haftalara göre indirim ve 1 TAY token fiyatı;

 • 1.hafta %25 indirim sunulmuş ve 1 TAY= 0,00070 ETH
 • 2.hafta %15 indirim sunulmuş ve 1 TAY=0,00079 ETH
 • 3.hafta %8 indirim sunulmuş ve 1 TAY=0,00086 ETH
 • 4.hafta indirim bulunmuyor ve 1 TAY=0,00093 ETH

Şu ana kadar ICO döneminde satışa sunulan tokenleri %66,59'luk kısmı satılmıştır. Sizde bu önemli proje de yerinizi almak için KYC onayından geçmeniz gerekiyor. Ayrıca token satışı için http://smarttaylor.io/tokensale bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuç olarak Taylor uygulaması kripto ticaret dünyasına ses getirecek büyük bir projedir. Özellikle hem kısa vadede hem de uzun vadede büyük başarılara imza atacağını öngörüyorum. Şimdiden TAY token alarak platformda yerinizi ayırtabilirsiniz. Daha detaylı bilgiyi ise aşağıdaki iletişim bölümünde vereceğim bağlantılar sayesinde ulaşabilirsiniz.


Taylor İletişim Bilgileri


Website: http://smarttaylor.io/
Whitepaper: https://smarttaylor.io/static/documents/taylor-whitepaper.pdf
Token satışı: http://smarttaylor.io/tokensale
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2664714
Telegram: https://t.me/smarttaylor
Twitter: https://twitter.com/smarttaylorapp
Medium: https://medium.com/smarttaylor
Facebook:https://www.facebook.com/smarttaylorapp