Switcheo Network: İCOMerhaba değerli okurlarım bu yazımda sizlere güzel bir kripto para projesinden bahsetmek istiyorum. Projemizin ismi Switcheo Network olarak karşımıza çıkıyor. Projenin sadece önemli noktalarından bahsedeceğim için detaylı bilgiyi resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz. Resmi web sitesine https://switcheo.network/ bu adresi kullanarak ulaşabilirsiniz.

Switcheo Nedir?


Switcheo merkezi olmayan bir kripto para borsası projesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu projenin kendi tokeni ve alış aynı zamanda satış platformu yer alacaktır. Bu borsanın üretmiş olduğu SWH tokenler NEO altyapısını kullanarak üretimi sağlanmıştır. Bu platform üzerinde NEP-5 tokenlerin takaslarına izin verilecektir. NEP-5 tokenler NEO blockchaini kullanarak üretilen tokenlere verilen isimdir.


Switcheo Avantajları Nelerdir?


Bu proje daha öncede bahsettiğim gibi merkezi olmayan bir platformdur. Merkezi olmayan bir borsa olacak Switceo sizlere birçok avantaj sağlamaktadır.

Öncelikle merkezi olmayan bu borsa üzerinde mevcut fonlarınız borsa üzerinde tutulmaz ve böylelikle kullanıcılar fonları üzerinde tam hakimiyet kurmaktadır. Bu platform üzerinde yapmış olduğunuz takaslar sonucunda işlem tamamlandığı anda fonlarınız hesabınızda gözükür.

Ayrıca merkezi olmayan bu platform herhangi bir bilgi akışı olmadığı için anonimlik sağlamaktadır. Buda kullanıcıların yararına olacak önemli bir konudur.

Switcheo platformu üzerinde yapılacak olan ticaret ücretleri de oldukça düşük olacaktır. Piyasa durumuna göre ticaret sırasında alınacak işlem ücreti %0.0 ile %0.5 arasında değişecektir. 

Swithceo Yol Haritası


Switcheo Takımı


Switcheo ICO ve Token Bilgileri

Toplam üretilen token sayısı: 1 000 000 000 SWH
Token sembolü: SWH
Özel satışta toplam tokenin %48'i satılacaktır.
ICO döneminde ise toplam tokenin %20'si satışa sunulacaktır.
Toplam 10.000 kişiye ICO döneminde satış olacaktır ve 5000'lik iki grup halinde satış olacaktır.
1 SWH: 0.016 USD
Kabul edilen para birimleri: NEO ve GAS
ICO tarihi: 16 Mart 2018
Hardcap miktarı: 8 700 000 USD
Token satışı Switceho Exchange üzerinde satılacaktır. Satın almak isteyenler https://switcheo.exchange/ bu bağlantıyı kullanabilirler.

Ayrıca ICO sonunda satılmayan tokenler yakılacaktır. SWH tokenler ayrıca 19 Mart 2018 tarihinde Switcheo Exchange üzerinde ticarete açılacaktır. Token almak isteyenler Whitelist kayıt olması gerekiyor ve KYC işlemini tamamlaması lazımdır.Switcheo İletişim Bilgileri

Website: https://switcheo.network/
Twitter: https://twitter.com/switcheonetwork
Reddit: https://www.reddit.com/r/Switcheo/
Telegram: https://t.me/switcheo
Medium: https://medium.com/@switcheo

My NEO Address: ALm99E4fVD2sgv8znGeqD8GkENZELQGfbi