EQUI: ICOMerhaba sevgili okurlarım bu yazımda sizlere güzel bir kripto para projesinden bahsedeceğim. Projemizin ismi EQUI ve projenin önemli kısımları yazımda yer alacağı için detaylı bir şekilde projeyi incelemek isteyen https://www.equi.capital/ bu adresi kullanarak EQUI resmi web adresini inceleyebilir.

EQUI Nedir?


EQUI nedir sorusu ile projeyi incelemeye başlayalım. Bu proje kısaca Ethereum Blockchain teknolojini kullanan ve geleneksel girişim pazarında yeni bir heyecan oluşturmak için ortaya koyulan bir projedir. Yatırımcılar EQUI tokeni sayesinde gelişmekte olan yeni şirketlerinin hisselerine yatırım yaparak büyük kazançlar sağlayabilecektir.

Bu projenin hayata geçirilmesi sonucunda elinde EQUI token bulunduran kullanıcılar hem benzersiz ödül sistemi sayesinde projeden büyük kazanç sağlarken aynı zamanda sistemin faydalarından ömür boyu faydalanarak yine güzel kazançları sürekli elde edebilecektir.

EQUI projesinin temel amacı bu platformun vizyonunu benimseyen kişileri ödüllendirmek aynı zamanda platform üzerinde paylaşılan yatırım fırsatları sayesinde hem yatırıma teşvik hem de yatırımdan kar sağlamak olarak nitelendirmek mümkündür.

EQUI Platformu Nasıl Çalışır?


EQUI platformu Blockchain altyapısına sahip bir projedir. Bu güzel teknoloji sayesinde hem iş dünyasında hem de kullanıcıların birbiri ile etkileşime girmesi hem daha hızlı hem de daha kolay olacaktır. EQUI hem geleneksek yatırım sistemlerini hem de Blockchain teknoloji sayesinde bu kapsamda yenilikçi ve benzersiz bir sistemi ortaya koyacaktır.

Bu platform üzerinde kullanıcılar proje alımı yapmak, kar dağıtımı, yatırım geri dönüşümü ve yatırım sonucunda elde edilen kazançları saklayabilir. Aynı zamanda kimlik ve bilgi işlemlerini bu platform üzerinde işlerken ayrıca koruma altına da alabilecektir.

EQUI platformunun kullanmış olduğu Blockchain teknoloji sayesinde kullanıcılar akıllı sözleşmeler yapabilecek aynı zamanda platform üzerinde güvenilir bir yapı olacaktır. Ayrıca platformun şeffaf olması bir diğer önemli özellik olarak belirtebiliriz.


EQUI projesinde gelişmekte olan projeler gözden geçirilerek uygun görülürse platform üzerinde kullanıcılara sunulacaktır. Kullanıcılar da projeyi inceleyerek yatırım yapabilecektir. Ayrıca sadece tek bir alanda değil başta e-ticaret ve data olmak üzere Saas ve biyoteknoloji gibi sektör ile alakalı projeler platform üzerinde yer alacaktır.

EQUI platformunda temel amaç kullanıcılara hem geleneksel hem de alternatif sermaya sistemlerini birbirine entegre ederek yeni bir model ortaya koymaktır. Tabi ki de her zaman bu platform üzerinde yer alan projelerin gelişimi ve başarılı bir portföy için çalışma yapılacaktır. Ayrıca platform üzerinde listelenecek olan projeler yatırım yapılmadan önce geniş kapsamda bir doğrulama işleminden geçecektir. Böylelikle kullanıcıların her zaman kazanç sağlamasına olanak sağlanacaktır. 


EQUI Yol Haritası


EQUI Takımı


EQUI ICO ve Token Bilgileri


Token ismi: EQUI token
Token sembolü: EQUI
Toplam üretilen token sayısı: 250 000 000 EQUI
Satışa sunulacak token sayısı: 162 500 000 EQUI
1 EQUI : 0.50 USD

Ön satış tarihi: 1 Mart 2018 ile 8 Mart 2018 tarihlerinde yapılacaktır.
Ön satışta minimum yatırım tutarı: 100 000 USD
Ön satışta bonus miktarı: %25 bonus
Ön satışta kabul edilen para birimleri: USD, GBP, EUR ve BTC

ICO tarihi: 8 Mart 2018 ile 31 Mart 2018 tarihleri arasında yapılacaktır.
ICO'da minimum yatırım tutarı: 100 USD
ICO bonus miktarları: 

  • 8 Mart ile 15 Mart arasında %15 bonus,
  • 15 Mart ile 22 Mart arasında %5 bonus,
  • 22 Mart ile 31 Mart arasında herhangi bir bonus verilmemektedir. 
ICO'da kabul edilen para birimleri : BTC, ETH, LTC, XRP

Token dağılımı:


Fon kullanımı: 


EQUI İletişim Bilgileri


Website: https://www.equi.capital/
Whitepaper: https://www.equi.capital/whitepaper/EQUI_Whitepaper_050218.pdf
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2888110.0
Twitter: https://twitter.com/equi_capital
Facebook: https://www.facebook.com/equi.capital
Telegram:  https://t.me/equicapital
Medium: https://medium.com/equi-capital

My Bitcointalk Profile (yns1903) : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1381435