Dyron: Yeni Bir Mobil PlatformKripto para dünyasında her geçen gün daha farklı projelerin olduğunu söyleyerek yazıma başlamak istiyorum. Ben bu yazımda sizlere farklı bir projeden bahsetmek istiyorum. Projemizin ismi Dyron..

Dyron projesi dünya çapında oluşturulacak mobil bir platformdur. Proje kısaca basit, kullanışlı ve tamamen kullanıcı dostu bir şekilde tasarlanacaktır. Daha sonraki zamanda ise bu mobil platform bir sosyal ağ ile bağlantılı olacaktır. Bunun sonucunda ise belli bir ücret ve komisyon dahilinde kişilere çeşitli hizmetler sunacaktır.

Kullanıcı sayısı artış gösterdikçe çeşitli reklam verenler ile anlaşılacak ve elde edilen reklam gelirlerinin karı kullanıcılar arasında dağıtılacaktır. Yani sadece bir sosyal ağa kayıtlı olduğunuzdan dolayı para kazanacaksınız.

Oluşturulan platform içerisinde  şifreleme özelliği olacaktır ve böylelikle güvenilir bir platform kullanıcılara sunulacaktır.

Dyron Platformunun İnsanlara Yararları Nelerdir?


  • İnsanlar bu platform sayesinde para kazanabilecektir.
  • Hızlı ve basit bir şekilde kullanım olacaktır.
  • Uygulama içinde oyun bölümü sayesinde Steam benzeri bir platformdan bilgisayar oyunları satın alabilecektir. 
  • Uygulama da ki muzik dinleme bölümü sayesinde muzik dinlenebilecek.
  • Komisyon olmadan para transfer işlemleri yapılabilecek.
Kısaca Dyron platform insanların müzik dinleme, oyun satın alma ve para tranferi yapma gibi çeşitli işlemleri yapmasının yanında para kazanmasına da yardımcı olacaktır.

Dyron Platformunun Reklamverenlere Yararları Nelerdir?


Bu platform sayesinde sadece kullanıcılar değil aynı zamanda reklam verenlerinde önemli durumlardan yararlanacağı gözükmektedir.
Örneğin reklam verenler alakasız yazıların yanında reklamlarının gösterilmesini istemez. Ancak bu platform sayesinde reklamlar sadece o reklam ile alakalı yazıların yanında gösterilecektir.
Reklam verenler sosyal ağa değil reklam hedef kitlesine ücret ödeyecektir. Son olarak ise sunulan reklamların gerçekliği ve kalitesi üst düzey olacaktır.

Dyron Platformunun Ara Yüzü Nasıldır?


Platform 8 ayrı bloktan oluşacaktır.


1.Blok: Messenger Blogu

Bu blokta kişiler başkaları ile mesajlaşma, görüntülü konuşma, canlı yayın yapma ve resim ve ya video ya da dosya transferi gibi çeşitli işlemler yapabilecektir.

2.Blok: Sosyal Ağ Bloğu

Bu blokta insanlar basit ve kullanışlı aynı zamanda hızlı bir sosyal ağda vakit geçirebilecektir. Ayrıca şifreleme tekniği sayesinde kullanıcılar koruma altındadır.

3.Blok: Market Bloğu

APP store ya da Play store tarzında bir market bölümü olacaktır. Ancak içinde yer alan uygulamalar merkezi olmayan uygulamalardan oluşacaktır.

4.Blok: PC Oyun Bloğu

Bu bölümde insanlar herhangi bir komisyon ödemeden diledikleri bilgisayar oyununu satın alabilecektir.

5.Blok: Müzik Bloğu

İnsanlar herhangi bir web sitesine ya da başka bir uygulamaya erişim sağlamadan müzik dinleyebilecektir. Ayrıca eğer isterlerse şarkıyı satın alarak telefonlarına indirebilecektir.

6. Blok: Hizmetler Blogu

Bu bölümde kişiler sigorta gibi çeşitli hizmetleri çok kısa ve hızlı bir şekilde yapabilecektir.

7.Blok: Kariyer Blogu

Bu blok sayesinde insanlar iş bulma konusunda daha avantajlı durumda olacaktır. Böylelikle iş dünyasında önemli bir adım atılmış olacaktır.

8.Blok: Reklam Blogu

Son blok ise herkesin beğenisini toplayacak olan blok yani reklam blogudur. İnsanlar bu bölüm sayesinde reklamlardan kazanç sağlayacaktır.Yol Haritası


Dyron TakımıDyron İCO ve Token Bilgileri


İCO Tarihi: 1 Şubat 2018 - 28 Şubat 2018
Projenin hayata geçirilmesi için 1 Milyon USD toplanması lazımdır.
1 Token Fiyatı= 0.01 USD
Toplam Token Sayısı = 100.000.000.000
Satışa Sunulan Token Sayısı: 10.000.000.000
Ayrıca 25 USD karşılığından şirketin % 1'lik kısmınında sahibi olabilirsiniz.

Dyron İletişim Bilgileri

Website: https://dyron.xyz
My Bitcointalk Profile (yns1903): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1381435
My ETH Address: 0x480464712A7ca409480c01c463e5838314275b72