Current: Blockchain Altyapılı Medya Ekosistemi


Merhaba değerli okurlarım bu yazımda önemli ve yeni bir proje olan Current projesinden bahsedeceğim. Peki Current nedir? İçeriği nedir? Bu soruların cevabını güzel bir şekilde sizlere aktaracağım.


Günümüzde dijital olarak birçok şey ortaya çıkmaktadır ve medya da bu dijital etkileşimden yararlanan önemli sektörler arasında yer almaktadır. Bakıldığında insanlar kullanmış olduğu medya platformlarından beklentileri oldukça yüksek olduğu bilinirken bazen bu beklentiyi karşılamak çok kolay değildir. Hatta bu beklentilere karşı birçok sorun engel olmaktadır. Tabi ki de bu engellere çözüm üretmek için oluşturulan projenin ismi Current projesidir. Bu proje dahilinde karşılaşılan sorunlara çözümler çok kolay bir şekilde sağlanacaktır. Detaylara geçmeden önce https://tokensale.current.us/ bu adres ile resmi web sitelerine erişim sağlayabilirsiniz.

Current Nedir?

Current platformu bir dijital para göstergesi ile insanların karşısına çıktığı gözlenirken aynı zamanda bireylerin medya kullanımını için teşvik görevi üstleniyor ve sürekli olarak bu medyaları kullanması için bir ödül sistemi yürütüyor. Projeye katılım sayısı artıkça ödüllendirme miktarı da bu doğrultuda artacaktır. İnsanlar hem medya platformlarını kullanırken vakit geçirecek ve bu kapsamda ödül havuzundan ödül alacaktır. Proje içerik bakımından insanların şimdiden ilgisini çekecek gibi duruyor.

Baktığımızda Current projesi kişilerin medya platformlarına güvenilir bir biçimde katılım yapmalarına yardımcı olmaktadır. Zaten yazımın başlığında da belirttiğim gibi Current projesi Blockchain altyapısını kullanmaktadır. Birçok birey herhangi bir işlem ya da medyaya katılım sağlarken güvenilirliği ön planda tutar. Eğer böyle bir düşünce içindeyseniz Current projesi tam da sizin istediğiniz bir yapıya sahiptir.

Current projesi ekonomik kaynağı sağlamak ve kullanıcıların ödüllerine ulaşabilmesi için kendi tokenlerini olan CRNC sembollü tokeni üretmiştir.

Current projesine genel anlamda bakıldığında bu kadar önem arz etmesinin sebeplerine göz atacak olursak projenin üretmiş olduğu CRNC token, protokol yapısı ve tabi ki de projenin temeli olan Blockchain desteğidir. Proje bu üç durum dahilinde gelişim sağlamıştır.


Son olarak şunu da belirtmek istiyorum Current tokene sahip kullanıcılar Current platformu üzerinde yer alan medya ağlarına ücretsiz bir şekilde üyelik gerçekleştirerek burada paylaşım yapabilecek ve CRNC tokenler sayesinde reklamlarını yapabilecek olduğunu söylemek istiyorum. Buda projenin önemli özelliklerinden biridir.


Current Token ve İCO Bilgileri

Current token İCO'su kısa süre önce sona ermiştir ve hardcap yapmışlardır.
Toplam üretilen token miktarı 1.000.000.000 CRNC'dir. Token satış döneminde 350 milyon token satışa sunulmuş ve hepsi satılmıştır. Toplam yatırım miktarı ise 36.000.000 USD olarak karşımıza çıkarken bu kadar fazla yatırım alması projenin önemini daha da fazla artırıyor.Current İletişim Bilgileri

Website: https://tokensale.current.us/
Whitepaper: https://cdn.current.us/whitepaper.pdf
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2829644.0
Twitter: https://twitter.com/Current_CRNC
Facebook: https://www.facebook.com/CurrentCRNC/
Telegram: https://t.me/CurrentCRNC
My Bitcointalk Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1381435