Psyche Coin: Defi'nin Yeni Stabil Coini

 
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere bu yazımda Psyche Coin projesinden bahsetmek istiyorum. Bildiğiniz gibi piyasada blok zincir tabanlı birçok kripto para birimi bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de Psyche Coin olarak karşımıza çıkıyor. Yazımda sizlere Psyche Coin  nedir? Psyche Coin nasıl çalışır? Psyche Coin  özellikleri nelerdir? bu gibi soruların cevaplarını vereceğim. 


Psyche Coin Nedir, Amaçları ve Avantajları Nelerdir?

Öncelikle ilk konumuz olan Psyche Coin  nedir? sorusuna cevap vererek başlayalım. Psyche Coin  bir stabil kripto para birimidir. Yani bir adet Psyche Coin'nin değeri 1 USD'ye eşittir. Bildiğiniz gibi kripto para dünyasında birçok farklı stabil coin mevcuttur. Ancak Psyche Coin  bu kripto paralardan farklı kılan birçok özelliği mevcuttur.  Psyche Coin ismini değerli bir Asteroid'den almıştır. 

Psyche Coin'nin amacı kripto para kullanıcıları insanlar ile kullanıcı dostu teknoloji ile kripto para dünyasında devrim oluşturmaya çalışmaktır. Psyche Coin  Reflex algoritmasına dayanan bir kripto para birimi olduğu için kripto para birimleri ile alakalı teknik bilgisi olmayan kişiler için önemli ve kolay kullanımı olacak bir kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. 

Psyche Coin, avantajaları kısmına gelecek olursa birçok avantajı mevcuttur. İlk olarak en önemli avantajlarından biri sabit fiyatı olmasıdır. Çünkü kripto para piyasası oldukça dalgalı bir yapıya sahiptir ancak Psyche Coin stabil yani sabit bir fiyata sahip olduğu için bu dalgalanmalardan etkilenmez her zaman Psyche Coin fiyatı USD1'e eşittir. Bu kripto para biriminin bir diğer avantajı ise herhangi bir işlem ücretinin olmamasıdır. Buda kripto para kullanıcıları için önemli özelliktir. Ayrıca Psyche Coin avantajları ve özellikleri arasında FX kaybı yok ve komisyonsuz yapısıda dikkat çekmektedir. Psyche Coin Kullanım Alanları Nelerdir?

Psyche Coin nerelerde kullanır sorusuna cevap verelim. Yazımızın içinde de bahsettiğimiz gibi Psyche Coin sabit bir coin olduğundan dolayı normal yani günlük hayatta birçok alanda kullanılabilir. Örneğin hem normal alışverişte hem de online alışverişte Psyche Coin kullanılabilir. Yine herhangi bir firma ya da ticari platform ödeme yöntemi olarak Psyche Coin'i kullanabilir. Psyche Coin yine başka kişilere havale yöntemi ile gönderilebilir. Genel olarak bu kripto para birimi gerçek hayatta USD'nin kullanıldığı her alanda kullanıma açıktır. 


Psyche Platformu Özellikleri 

 • Kolay Cüzdan Kimliği

Psyche platformu her kullanıcına ayrı bir cüzdan oluşturmasına izin verecektir. Bu cüzdan kolay ve anlaşılır yapısı ile dikkatleri üzerine çekeceğini ön görmek mümkündür. Kullanımı aynı kredi ya da banka kartı kadar kolaydır. 


 • Hızlı İşlem Özelliği

Bilindiği gibi gerek kripto para dünyasında gerekse günlük hayatta bir işlem yapınca bazen yavaş işlemler olabiliyor ancak Psyche platformunda ışık hızında işlemler gerçekleşmektedir. 

 • Ödeme Kabul Etme ya da Red Etme İmkanı

Kullanıcılar kendine gelen ödemleri kabul etme ya da red etme konusunda özgürdür. İsteğe bağlı olarak bu iki seçenekten birini tercih edebilir. 

 • Güvenli İşlemler

Psyche platformu üstünde yapılan tüm işlemler güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Çünkü yapılmak istenen her işlem altı haneli bir kod onayına sunulur. Eğer altı haneli kod düzgün ve doğru bir şekilde onaylanmaz ise işlem gerçekleşmez. Bu sayede hem gönderici hem de alıcı arasında güvenli ve güven konusunda bir bağ mevcuttur.  • Stake Özelliği 

PSyche coin bir Defi coini olduğu için stake etme özelliğide mevcuttur. Aylık stake edilen miktarın %8.33'ne kadar stake kazancı elde edilebilmektedir. 

 • Takas Özelliği

Psyche coin diğer kripto para birimleri ile kolayca değiştirilme yani takas işlemi yapılabilmektedir. 

 • Ücretsiz İşlemler

Psyche platformunda kullanıcılarına her gün 2 adet ücretsiz işlem hakkı tanımaktadır. Ayrıca 2 adetten sonraki işlemlerin ücretleri de oldukça düşüktür. 


Psyche Coin ICO ve Token Bilgileri • Token İsmi: PSYCHE
 • Token Sembolü: USD1
 • Token Türü: ERC20
 • Toplam Üretilen Token Sayısı: 100 000 000 000
 • Satışa Sunulan Token Sayısı: 30 000 000
 • Mimimum Yatırım: 25 USD
 • Katılamayacak Ülkeler: ABD, Afganistan, Kore, Çin

Şuanda özel satış devam  etmektedir. Özel satış için 100 000 adet token satışa sunulmuştur. İlk 30.000 adet token 0.20 USD fiyat ile satışa sunulmuştur. Bu aşamada %99 adet token satılmıştır. İkinci aşamada yer alan 30.000 adet token 0.25 USD fiyat ile satışa sunulacaktır. Son olarak özel satıştaki 40.000 adet token 0.30 USD ile satışa sunulacaktır. 

Şimdiden özel satışa katılarak uygun fiyattan alarak güzel kar elde edebilirsiniz. Özel satışa katılmak için Psyche websitesine katılabilirsiniz. ICO aşaması hala başlamamıştır. İlerleyen zamanlarda bu konuyla alakalı duyuru yapılacaktır. İletişim bilgilerinde vereceğim bağlantılardan bu duyuruya ulaşabilirsiniz. 

 • Token Dağılımı 

Psyche Yol Haritası 

PSYCHE(@psycheusd) İletişim Bilgileri

WebSite: http://psyche.cash/ Whitelist: https://bit.ly/2R3s5Yc Medium: https://psycheusd.medium.com/ Twitter: https://twitter.com/psycheusd Telegram: https://t.me/psycheusd Reddit: https://www.reddit.com/r/PsycheCoin/ Instagram: https://www.instagram.com/psycheusd Facebook: https://www.facebook.com/psycheusd Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5283530.0

Author of article:


Bitcointalk Username: yns1903 
Bitcointalk Profile URL: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1381435 ERC-20 WALLET: 0x480464712A7ca409480c01c463e5838314275b72