Amepay: Hızlı ve Güvenli Kripto Para Alternatif Ödeme Platformu Merhaba sevgili kripto para severler bilindiği gibi blockchain teknoloji günümüzde birçok alanda kullanılmaktadır. Blockain teknolojinin kullanıldığı alanlardan biride ödeme yöntemleri kategorisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bugün size bu alanda hayata geçirilecek bir platform ve proje olan AMEPAY projesinden bahsedeceğim. Proje hakkında daha fazla bilgi için AMEPAY web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 


AMEPAY NEDİR VE AVANTAJLARI NELERDİR?

AMEPAY, hızlı, basit, kullanışlı aynı zamanda güvenli bir alternatif kripto para ödeme sistemi olarak tanımlayabiliriz. AMEPAY ne işe yarayacak konusuna gelecek olursa piyasada alışveriş için gerek alıcılar gerekse satıcılar için karmaşık bir durum söz konusudur. Bu karmaşıklığı ortalıktan kaldırmak için AMEPAY güzel bir çözüm sunmaktadır. AMEPAY avantajları hem alıcılar hem de satıcılar için birçok seçenek sunmaktadır. AMEPAY sayesinde alıcılar hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme yaparken aynı zamanda anonim ödeme imkanı sunmaktadır. Satıcılar yönünde ise en önemli avantajına bakacak olursa güvenli ödeme almanın yanında daha düşük işlem ücreti sayesinde daha çok kar elde etmek olarak söyleyebiliriz. AMEPAY sayesinde kripto paraları resturant ya da alışveriş merkezleri gibi çeşitli alanlarda ödeme yöntemi olarak kullanmak mümkün hale gelecektir. 

AMEPAY projesinde kullanıcılara ve satıcılara cüzdan imkanı sunulacaktır. Bu sayede hem kullanıcılar paralarını güvenli bir şekilde dijital ortamda saklayabilecek hem de satıcılar gelir ve gider takip işlemlerini daha rahat bir şekilde yerine getirebilecek. 

AMEPAY, POS ve donanım yazılımı sayesinde , kullanıcılar hızlı bir biçimde ödeme yapabilecektir. Ayrıca satıcılar bu sayede daha düşük bir maliyetle işlemleri yapabilecektir. Ayrıca, platform Blockchain teknolojisi üzerine kurulu olduğu için şeffaf, merkeziyetsiz ve güvernilir bir yapısı mevcuttur. 


AMEPAY ICO VE TOKEN BİLGİLERİ

AMEPAY, platformu fon olarak kullanıcılarına AMEPAY token ile işlem sunma imkanı sağlamaktadır. Bu belirteç AME sembolü ile karşımıza çıkmaktadır. AME token ERC-20 alt yapısına sahip bir tokendir. AME token platformda birincil ödeme birimi olarak bilinmektedir. Ayrıca AME token ile yapılan ödeme işlemleri sonrasında AMEPAY platformu kullanıcılara ödül programı sunmaktadır. Bu sayede ödenen AME tokenlerin bir miktarını geri alma imkanı bulmaktadır. AME token şuanda satış aşamasındadır. Sizde satın almak için AMEPAY web sitesini ziyaret edebilirsiniz. ICO bilgileri ise aşağıda yer almaktadır.   • Token Sembolü: AME
  • Token Türü: ERC20
  • Toplam Üretilen Token Sayısı: 1 500 000 000
  • Satışa Sunulan Token Sayısı: 450 000 000
  • ICO Tarihi: 21 Eylül 2020  ile 31 Ekim 2020 tarihleri arasındadır. (Devam ediyor)
  • 1 AME Fiyatı: 0.02 USD
  • Kabul Edilen Para Birimleri: ETH, BTC, XRP, USD, INR   
  • Minimum AME Alım Miktarı: 3000 AME
Şu anda AME token alma imkanı devam etmektedir ve alım sonrasında size şu anlık %75 bonus imkanı sunulmaktadır. Örneğin 10000 AME alımlarınızda 7500 AME bonus olarak size veriliyor. 
Hemen AME token almak için AMEPAY web sitesine gidebilirsiniz. 

AMEPAY CÜZDANI NEDİR?

AMEPAY platformu sizlere elinizdeki AME tokenleri saklamak için hem web hem de mobil cüzdan sunmaktadır. Mobil cüzdan hem IOS hem Android platformunda yer almaktadır. AMEPAY ICO'suna katılırsanız alım yaptığınız AME belirteçleri sizlere bonuslar ile beraber cüzdanınıza aktarılacaktır. Ayrıca AMEPAY cüzdanı hızlı, güvenilir, kullanışlı ve basit bir ara yüzü ile kullanıcı dostudur.


AMEPAY YOL HARİTASIAMEPAY TAKIMI


AMEPAY, ekibi alanında uzman kişilerden oluşmaktadır ve ekip bilgileri aşağıda yer almaktadır. 


AMEPAY İLETİŞİM BİLGİLERİ