Felixo: Yeni Nesil Kripto Varlık Platformu Merhaba değerli okurlarım bugün sizlere önemli bir kripto varlık işlem platformu olan Felixo platformundan bahsedeceğim. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki kripto paralar günümüzde oldukça yaygın ve her geçen gün kullanımı artmaktadır. Piyasada birçok kripto para birimi bulunurken ayrıca bu kripto paraların alım ve satımının yapıldığı platformlarda artış göstermektedir. Tabi ki de bu alım aynı zamanda satım işlemi yaparken insanların varlıklarının güvende olması gerekmektedir. Felixo platformu güvenlik konusunda sizlere önemli bir garanti sunmaktadır. 

Felixo Platformunun Özellikleri Nelerdir?

Felixo platformu bir Türk borsası olarak karşımıza çıkmaktadır. Buda Türk kullanıcılar için önemli bir durum arz etmektedir. Ayrıca bu platformun kurucu ortakları da alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu durumda Felixo borsasının kalitesini ortaya çıkarmaktadır.

Bu platform yenilikçi bir yapıya sahip ve yeni nesil ödeme imkanları sunan öncü platformlar arasında yer almaktadır. Bu özelliği sayesinde gelecekte önemli bir kripto varlık işlem platformu olacağını söylemek mümkündür. 

Felixo Platformuna Kayıt İşlemi Nasıl Yapılır?

Felixo platformuna üye olmak oldukça basittir. Öncelikle buraya tıklayarak Felixo web sitesinin kayıt bölümüne erişin. Daha sonra aşağıda resimdeki gibi bir sayfa karşınıza çıkmaktadır. Burada yapmanız gereken gerekli bilgileri doldurarak kayıt işlemini tamamlamaktır. Son olarak ise e-posta adresinize gelen link ile doğrulama işleminizi yapmanız gerekiyor. 


Felixo Platformu Güvenlik Önlemleri 

Felixo platformunda yer alan hesabınızı güvende tutmak için 2FA doğrulama sistemi mevcuttur. Bundan dolayı da hesabınız daima güvenli bir şekilde korunduğunu söyleyebiliriz. 2FA doğrulama sistemini etkinleştirmek için aşağıdaki resimdeki, işlemleri yapmanız gerekmektedir. 


Felixo Platformunda Para Yatırma ve Çekme İşlemleri Nasıl Yapılır? 


Felixo Platformunda Alım ve Satım İşlemleri Nasıl Yapılır?

Felixo web sitesinde ister TRY, BTC, USDC, USTD ya da FLX marketlerinde yer alan işlem çiftleri ile alım ve satım işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca platformda market emir ile direk alım yapabilirken limit emir sistemi ile istediğiniz fiyatta alım satım yapabilirsiniz. Ayrıca stop-limit özelliği sayesinde zararın önüne geçebilme imkanınız bulunmaktadır. Felixo web sitesinde bu konuyla alakalı detaylı bilgiler mevcuttur. 


Felixo Platformunda Ücret ve Komisyonlar Nelerdir?

Bu platformda yer alan ücret ve komisyonlar hesabınızın seviyesine göre farklılık göstermektedir. Aşağıdaki resmi inceleyerek komisyon ve ücretlendirme değerlerini öğrenebilirsiniz. 

Felixo Yatırım ve Çekim Limitleri Nelerdir?

Felixo platformunda yer alan varlıklarınızı çekmek ya da platforma yatırım yapmak için belli limitler belirlenmiştir. Aşağıdaki tabloya bakarak bu limitleri öğrenebilirsiniz. 


FLX Coin Bilgileri 

Felixo coin, Felixo platformuna ait kendi kripto para birimidir. Felixo coin sembolü FLX olarak bilinmektedir. FLX ERC-20 tabanlı bir tokendir. Toplam arz 10 milyar FLX olarak üretilmiştir. Zaman  zaman FLX coin yakımı yapılmaktadır. Bu işlemlerin duyurları Felixo web sitesinden yapılmaktadır.


Sonuç olarak Felixo platformu yeni nesil bir kripto varlık işlem platformu olarak karşımıza çıkmaktadır. Geleceği parlak bu platforma sizde üye olarak bu platformun avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca web sitesinin yanında hem android hem de IOS uygulamaları sayesinde işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak FLX coin kazanmak için kayıt sonrasında Airdrop sayfasına tıklayarak orada yer alan basit görevleri tamamlayarak yüzlerce FLX coin kazanma imkanı bulabilirsiniz. 


Felixo İletişim Bilgileri 

Web Sitesi: https://www.felixo.com/

Twitter: https://twitter.com/felixoexchange

Facebook: https://www.facebook.com/felixoexchange

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/felixoexchange/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCuIJgsWXUXFp-8AE3jmg_mw

İnstagram: https://www.instagram.com/felixoexchange/Referans Linkim: https://www.felixo.com/?ref=32268523