Aussie Digital: Blockchain Tabanlı E-Ticaret Platformu


     Blockchain şüphesiz günümüz teknolojisinde en fazla ilgi çeken teknolojiler arasında yer almaktadır. Bilindiği gibi bu teknoloji birçok alanda kullanılmaktadır. Blockchain teknoloji sayesinde oluşturulan projeler hem güvenilir hem de bir o kadar hızlı bir yapıya sahip olmaktadır. Blockchain teknolojisinin kullanıldığı alanlar arasında E-Ticaret platformlarıda yer alıyor. Bugün sizlere Blockchain alt yapısını kullanarak oluşturulacak önemli bir proje olan Aussie Digital projesinden bahsedeceğim. Bu proje hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve İCO'suna katılmak için Aussie Digital web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 


Aussie Digital Nedir?


Aussie Digital ERC-20 tabanlı oluşturulan kripto parası ile işleyişini sürdürecek önemli bir E-Ticaret platformu projesidir. Aussie Digital Blockchain teknolojisi ile güçlendirilmiş olup hem güvenilir hem de çok fazla kullanışlı bir yapıya sahip olacağını söylemek mümkündür. Bilindiği gibi günümüzde yer alan E-Ticaret platformlarında çok fazla aracı komisyonu olduğu için kişilerin bir alışveriş sırasında çok fazla komisyon ödediğini söylemek mümkündür. Aussie Digital platformu ile bu komisyon oranı ortadan kalkacak ve müşteriler alışveriş yaparken kendilerini daha keyifli aynı zamanda güvenilir hissedecektir. 

Aussie Digital E-Ticaret piyasasına yeni giriş yapmış ve küçük işletmelere sahip kurumların daha fazla ön plana çıkmasına yardımcı olacak önemli bir platform olacaktır. Geleceği parlak olan bir projenin daha cazip ve hızlı hale gelmesi için B2B altyapısına sahip olacaktır. 


Aussie Digital Tradedo Ticaret Borsası


Aussie Digital projesinde Tradedo adında bir adet ticaret borsası da yer alacaktır. Peki bu borsa ne işe yaracak? Bu ticaret borsası sayesinde hem Aussie Digital para birimini alabilecek hem de diğer önemli kripto paralar ile değiş tokuş yapabileceksiniz. Hızlı aynı zamanda kolay kullanıma sahip olacak bu ticaret borsası sayesinde alışveriş yapmanız daha kolay hale gelecektir. Tradedo ticaret borsasının neredeyse tüm alt yapısını sona ermiş yani tamamlanmıştır. Aussie Digital İle Ödül Kazanmak


Aussie Digital platformunda alışveriş yaparken aynı zamanda ödül kazanmak mümkün hale gelecektir. Bilindiği gibi insanlar alışveriş yaparken aynı zamanda ödül kazanmanın ne kadar güzel olacağı fikri çok seviyor. Aussie Digital Tradezy platformu sayesinde kullanıcılarına çeşitli ödül programları sunacaktır. Peki ödül nasıl kazanılacak?

Aussie Digitak platformunu kullanarak alışveriş yapan müşteriler yaptıkları alışveriş miktarına göre belli bir ödül kazanacak ve bu ödüller borsada kullanılan kripto para ile karşılanacaktır. 

Aussie Digital Chatezy Nedir?


Aussie Digital platformu müşteri ile ürün sahibi arasında daha kolay bir şekilde iletişim sağlanması için bir adet sosyal platform inşa edecektir. Bu platform sayesinde tüccar ile müşteri arasında bağlantı çok kolay ve hızlı hale gelecektir. Bu sosyal medya platformu sayesinde tüccarlar yapmakta olduğu etkinlikleri topluluk ile paylaşacak ve müşterilere hızlı bir şekilde ürünlerini tanıtacaktır.

Aussie Digital Reklamcılık Nedir?


Aussie Digital platformu aynı zamanda ücretli reklam verme özelliğine de sahip olacaktır. Böylelikle hem tüccarlar ürünlerini hızlı aynı zamanda insanlar ile paylaşacak hem de müşteriler bu sayede ürünlere uygun bir şekilde erişim sağlayabilecek. Uygun fiyatlı reklamlar ile tüccar ve müşteri dostu bir reklam platformu sağlanacaktır.

Aussie Yol Haritası 


Aussie Digital Takımı


Aussie Digital Token ve ICO Bilgileri


Aussie Digital platformunda kullanılacak kripto paranın ismi AUDcoin olarak belirlenmiştir.

  • Token Sembolü: AUD
  • Token Platformu: ERC20
  • Toplam Üretilen Token Sayısı: 15.000.000.000 AUD
  • Satışa Sunulan Token Sayısı: 9.000.000.000 AUD
  • ICO Başlama Tarihi: 27 Mayıs 2019
  • ICO'da 1 AUD Fiyatı: 0.01 USD
  • Kabul Edilen Para Birimleri: ETH, BTC, Fiat


Aussie Digital İletişim Bilgileri 


Sonuç olarak sizde bu projenin içinde yer almak istiyorsanız ICO'ya katılabilirsiniz. Ayrıca daha fazla bu projeden haberdan olmak için aşağıda vereceğim iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.