VinChain: Merkezsiz Araç Kayıtları PlatformuSevgili okurlarım bilindiği gibi günümüzde en fazla tercih edilen teknolojiler arasında Blockchain teknolojisi yer almaktadır. Blockchain teknolojisi pek çok sektörde tercih edildiğini görmek mümkündür. Bugün sizlere Blockchain teknolojisinin kullanıldığı ilginç aynı zamanda önemli bir proje olan Vinchain platformundan bahsedeceğim. VinChain platformu hakkında daha detaylı bilgiyi Vinchain web sitesine giderek öğrenebilir.

VinChain Nedir ve Nasıl Çalışır?


Bilindiği gibi günümüzde ikinci el araba pazarları oldukça fazla ticaret yapılan alanlar arasında yer almaktadır. Tabi ki de alış ve satış sırasında bazı önemli noktalar yer alıyor. Örneğin alıcı otomobil hakkında çok fazla bilgiye sahip olmadığını söylemek mümkündür. Çoğu zaman satıcı otomobil hakkında daha çok bilgiye sahiptir. Bu yüzden alıcı çoğu zaman araba alırken otomobilin ortalama fiyatından daha düşük fiyatta teklif vermektedir. Bu durumda ikinci el araba piyasasının düşmesine sebebiyet vermektedir. Özellikle orta kalite diye tabir ettiğimiz otomobiller sırf bu durumlardan dolayı piyasada alıcı bulamamaktadır. Sonuç olarak hem satıcılar pazarda kendine yer bulamazken hem de ikinci el araba piyasasının ortadan kaybolma tehlikesi ile karşı karşıya kalacağını belirtmek mümkündür. Tamda bu noktada VinChain platformu karşımıza çıkmaktadır. Peki VinChain nedir?

VinChain platformu merkezi olmayan ve Blockchain teknolojisini kullanan bir araç kayıt platformu olarak karşımıza çıkmaktadır. VinChain şeffaf aynı zamanda güvenilir bir araç kayıt deposu olduğunu da belirtmek gerekiyor. Platform üzerinde kayıtlı olan araçlar kullanım süreci boyunca platform içinde saklanırken aynı zamanda herkes tarafından ulaşılma imkanı da yer almaktadır.

VinChain araç kayıt deposunda yer alan araç bilgilerinin doğru olması amacıyla platform içinde dağıtılmış depolama teknolojisi kullanılıyor. Sonuç olarak VinChain teknolojisi sayesinde tüm bilgiler doğru olduğu için hem alıcı araç hakkında tüm bilgilere ulaşarak daha fazla fiyat ödemeye yönelirken aynı zamanda satıcı da güzel bir kazanç elde edecektir. Ayrıca ikinci el piyasası da bu platform sayesinde değerini korumuş olacaktır.


VinChain Yol Haritası


VinChain TakımıVinChain ICO ve Token Bilgileri • Token sembolü: VIN
 • Toplam üretilen token sayısı: 1 000 000 000 VIN
 • Satışa sunulan token sayısı: 600 000 000 VIN
 • ICO tarihi: 22 Mart tarihinde başlamış ve 15 Nisan 2018 tarihinde sona erecektir.
 • ICO token fiyatı: 1 ETH = 20000 VIN ve bonuslar
 • Kabul edilen para birimleri: ETH, BTC, DASH, LTC
 • Softcap: 3300 ETH ( ulaşıldı)
 • Hardcap: 23 400 ETH 
 • Şuan ki bonus yüzdesi: %20
 • Şuan ki yatırım tutarı: 8280.01 ETH
 • Minimum yatırım: 0.3 ETH
Token Ödemesi


ICO sonrasında katılımcılara 72 saat sonra tokenler gönderilecektir. Sonuç olarak geleceği parlak olan bu projeye sizde yatırım yaparak projede yerinizi alabilirsiniz. ICO'ya katılmak için KYC onayından geçmeniz lazımdır.


VinChain İletişim Bilgileri