SaveDroid: ICOEvet sevgili okurlarım bugün çok değişik aynı zamanda önemli bir proje ile karşınızdayım. Sizlere yazımda SaveDroid platformundan bahsedeceğim. Yazımda sadece önemli noktalara degineceğimden dolayı detaylı bilgi almak isteyen kişiler https://www.savedroid.de/ bu adresi kullanarak resmi SaveDroid adresine erişim sağlayabilir. Bilindiği gibi dünyada her şey dijital bir hal almaktadır ve bunun sonucunda da insanlar işlem yaparken çeşitli teknolojilerden yardım alıyor.

Baktığımızda kripto paralar insanların en çok ilgi gösterdiği alanlar arasında yer alıyor. Hatta bu kripto paraları insanlar ödeme yöntemi olarak kullanıyor. Ayrıca ekonomik açıdan da insanlar kripto paralar sayesinde önemli karlar elde etmektedir.

Yazımın başında da bahsettiğim gibi kripto paralara olan ilgi sonucunda kripto paralar hakkında ki projelerde de gelişme olmuştur. Tabi ki de kripto para projelerinin hayata geçirilmesi sonucunda insanların bu platformlara dahil olma istediği yer almaktadır. Ancak çoğu zaman bu platformlara dahil olmak isteyen kişilerin en fazla aklına takılan konu şüphesiz güvenilirlik seviyesi olarak söyleyebiliriz. Zaten bir platformun güvenlik seviyesi düşük ise onu kullanmanın pek bir anlamı yoktur.

Yine güvenliğin yanında maliyette insanların bu tür platformlarda aklına takılan diğer bir konu olarak karşımıza çıkıyor. Bilindiği gibi bireyler yapmış oldukları işlem maliyetinin düşük olmasını istemektedir. Tamda bu nokta SaveDroid projesi hem güvenlik konusunda hem de maliyet konusunda gerekli düzenlemeleri yapmayı başarmış bir platform olarak söyleyebiliriz.SaveDroid Nedir?


SaveDroid platformu yeni bir platform değildir. Bu platform Almanya'nın Frankfurt  şehrinde 2005 senesinde kurulmuştur. Bu platform hem IOS hem de Android uygulama kolaylığı sunan aynı zamanda güvenlik seviyesi yüksek ve geçerliliği yer alan önemli bir platform olarak bilinmektedir.SaveDroid kullanıcılarına maliyet konusunda gerekli tasarrufu sağlıyor. Platform üzerinde yapılan işlem maliyetleri oldukça düşüktür. Buda kullanıcıların işine yarayacak önemli bir konudur. Bu platform üzerinde sosyal medya, alışveriş ya da buna benzer işlemler yaparken SaveDroid platformu tasarruflu bir yaklaşım sergileyerek kullanıcılarına avantaj sağlamaktadır.

SaveDroid platformu ayrıca hem oluşması muhtemel olan problemleri ortadan kaldırmak hem de teknoloji alanındaki eksiklikleri gidermek için oluşturmuş olduğu yapay zeka sistemi dahilinde kullanıcılarına önemli bir avantaj sağladığını söylemek mümkündür.

SaveDroid platformu ayrıca katılımcılarına hem Ethereum hem Bitcoin hem de diğer kripto paralara yatırım yapacak kişilere önemli bir kolaylık sağlamakta aynı zamanda bu işlem sürecini güvenilir bir hale getirmektedir.

Bu platform kullanıcı deneyimlerine her zaman önem göstermekte ve böylelikle katılımcıların beklentilerini karşılamaktadır. Ayrıca uzun süreli bir değer algısı sağlanarak SaveDroid platformunun geçerliliği süreklilik kazanmaktadır.

SaveDroid Yol Haritası
SaveDroid Takımı

SaveDroid takımı aşağıdaki gibidir. Başarılı aynı zamanda alanında uman olan bu kişileri yakından tanımak için resmi SaveDroid web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

SaveDroid ICO ve Token Bilgileri


SaveDroid Almanya'nın ilk ICO'su olması nedeniyle oldukça önemli bir ICO olduğunu gösteriyor. Özellikle ön satış döneminde ilgilin büyük olması projenin önemini ve değerini arttırdığını söyleyebiliriz.


  • Ön satış 12 Ocak ile 26 Ocak 2018 tarihleri arasında tamamlanmıştır.
  • ICO ise 9 Şubat 2018 tarihinde başlamış ve 9 Mart 2018 tarihine kadar devam edecektir. 
  • Token Erc-20 standartlarına uygun şekilde üretilmiştir.
  • Token sembolü ise SVD olarak belirlenmiştir.
  • 1 SVD satış fiyatı 0.01 EUR olarak belirlenmiştir.
  • Kabul edilen para birmleri ise ETH, EUR ve BTC olarak karşımıza çıkıyor.
  • Toplam üretilen token sayısı 10,000,000,000 SVD olarak bilinmektedir. 
  • Satışa sunulan token sayısı ise 6,000,000,000 SVD olarak belirlenmiştir.
  • Şu anda satılan token miktarı ise 3,872,152,091 SVD'dir
  • Minimum yatırım sınırı ise 10 EUR yani 1000 SVD olarak biliniyor.
Token dağılımı ve fon kullanımı;


Genel hatlarıyla SaveDroid projesini değerlendirmek gerekirse Ethereum Blockchain teknolojisini kullanan bu platform katılımcılarına güvenilir bir platform sunmayı amaçlıyor. Aynı zamanda işlem masraflarını da ekonomik bir şekilde sunması projenin önemli bir özelliğidir. SaveDroid ICO kapsamında şuana kadar çok iyi bir yatırım almıştır.

Platform her geçen gün gelişim sağlayacaktır. Sizde geç kalmadan bu ICO'ya katılarak avantajlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca proje HitBTC gibi önemli bir borsada yer alacaktır. Bundan dolayı da bu ICO'nun çok avantajlı bir yapısının olduğunu söylemek mümkündür.


SaveDroid İletişim Bilgileri


Website: https://www.savedroid.de/
Whitepaper: https://ico.savedroid.com/savedroid-ico-whitepaper.pdf
Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2578161
ICO sitesi: https://ico.savedroid.com/
Twitter: https://twitter.com/savedroidAG
Telegram: https://t.me/savedroid
Facebook: https://www.facebook.com/savedroid
Youtube: https://www.youtube.com/c/+savedroidAGFrankfurtamMain
Medium: https://medium.com/@ico_8796

My Bitcointalk Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1381435