Switcheo Airdrop KampanyasıMerhaba arkadaşlar NEO tabanlı olarak üretimi yapılan SWH tokenlerini Switcheo kampanyası sizlere bedava dağıtıyor ve projenin geleceği parlak olduğu için ileride bu tokenden güzel bir şekilde kazanç elde etmeniz mümkündür. Tokenleri alabilmek için whiteliste kayıt olmanız ve yakın zamanda gelecek olan KYC onayını yapmanız gerekiyor. KYC açıklamasını yapacak olursa kimlik doğrulama işlemidir. Önemli projeler güvenlik açısından bu işlemleri yerine getirir.

Öncelikle NEO tabanlı bir token olduğu için NEO wallet açmanız gerekiyor. Şimdi sizlere adım adım NEO wallet açmayı göstereceğim.


NEOWALLET NASIL AÇILIR?
Öncelikle buradan adresi açmak için kullanmamız gereken siteye gidiyoruz.

Cüzdan açılım Adımları Şöyledir: 
1.Adım

Siteye girdikten sonra New Wallet butonuna basıyoruz. 

2.Adım
2. adımda ise enter password kutucuğuna kendinize özgü şifre yazıyorsunuz. Dilerseniz sol taraftaki kutucuğa basarak şifrenizi görüntüleme yapabilirsiniz.

3.Adım
Bu adımda Download Keystore diyerek dosyayı indirin. Bu dosyada wallet adresiniz ve private keyiniz yer almaktadır. Ayrıca bu dosyayı kaybetmeyin ve kimse ile paylaşmayın. İndirme işleminin ardından contıune basın.

4.Adım
Bu adımda ise sizlere private keyinizi gösteriyor. Bu şifreyi yine bir yere kaydedin ve kimse ile paylaşmayın. Kayıt işleminin ardından contiune tuşuna basın.

5.Adım 

Arkadaşlar bu adımda ise cüzdanınız açılmaktadır. Your adress kısmından adresinizi kopyalayabilirsiniz. 

Whiteliste Nasıl Kayıt Olunur?

Evet arkadaşlar NEO cüzdanı açtıktan sonra şimdi de asıl konumuza yani whiteliste kayıt olmaya gelelim.

Öncelikle buradan whiteliste kayıt olacağınız siteye gidiyorsunuz.

Karşınıza böyle bir sayfa çıkmaktadır ve Sign up for whitelist butonuna basıyoruz. 

Daha sonra ise aşağıdaki resimdeki gibi bir form çıkıyor ve buraya e-mail adresimizi, NEO wallet adresimizi(yukarıda anlatmış olduğum NEO wallet sitesinden almış olduğunuz adresi veriyorsunuz.) ve telegram adınızı isteğe göre yazabilirsiniz.  Sonrasında ise "subscribe" butonuna basıyoruz ve kayıtımız oluyor. 


Son adımda ise aşağıdaki resimdeki gibi bir mail e-mail adresinize gelecektir. Comfirm Now butonuna basarak mailinizi onaylıyorsunuz.

Evet arkadaşlar işlemler bu kadar bu işlemlerin ardından İCO sonrası size 200 SWH gönderilecektir ve oldukça değerli olacağı düşünülüyor. Ayrıca sık sık E-mail adresinizi kontrol ederek KYC işlemi için mail gelip gelmediğini kontrol edin. Bol kazançlar. Aklınıza takılan soruları canlı yardım bölüme gelerek sorabilirsiniz.